Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ne švercujem se, samo ne poništavam kartu! :lol:
cemu toliki onda bitching? mislim ocete Jevropu ajd recimo severnu tamo se placa prevoz. Mislim u BGD je sad podnosljiv uveli su i autobuse koji imaju klimu stigne bus na svaki sat barem. Ides iz Batajnice i slicnih pripizdina u sam centar bez presedanja pa gde to jos ima. Sednes na trolu i odvede te na Medakovic gledas kako pocela sumadija. Ako sednes na 95 mozes ladno na safari tamo ima i krokodila na banatskoj strani.
Link to comment
pa..kad sam sračunala manji oportunitetni trošak ima kupovina jednovoznih karata no markica.a bitching?! nisam zamijetila. :unsure:
posebno kad ih ne kucas i zivis u strahu od kontrole. ma cista navlaka na adrenalin. ne samo ti.dok su nekad davno bile gliste pantlicare u bgd likovi su nabavili tad cudo scotch tape onu magicnu i stalno kucali isti odsecak.
Link to comment

ahahah. strah od kontrole?! kako li se stručno zove da fobija?!ne moraš da otkucavaš kartu sve i da kontrolori uniđu u prevoz. dovoljno je samo da je priložiš, oni je iscepaju i voilà.

Link to comment
ahahah. strah od kontrole?! kako li se stručno zove da fobija?!ne moraš da otkucavaš kartu sve i da kontrolori uniđu u prevoz. dovoljno je samo da je priložiš, oni je iscepaju i voilà.
Nije te blam da te vide drugi?
Link to comment
kakav ti je ovo rasistichki stav?
Nije rasisticki. Ja jedva da znam nekoga u Beogradu ko nema markicu i ne mogu da se nacudim ovim ljudima koji zive u Beogradu a kupuju karte na komad.
Link to comment
1 markica za zaposlene ~ 40 karata za pojedincnu voznju. Nije bas da se svima isplati.
Verovatno se ne isplati svima, to je individualna stvar. Samo komentarisem otkud tolika kurcobolja ovih u GSP-u da ne puste u promet dnevne i nedeljne karte za prevoz. Pretpostavljam da racunaju da vecina Beogradjana imaju tu markicu i zato nece da se cimaju sa varijantama za one koji povremeno dolaze. To ih, naravno, ne skida s kuke, potpuno je besmisleno da nema dnevnih karata za prevoz. To stvarno ne mogu da se setim da sam ikada video u bilo kojem velikom gradu u Evropi.
Link to comment

Verovatno nemaju pojma koliko da je naplate, tu dnevnu kartu. A ni ja ne bih znao. Ono sto bi bilo mnogo vise fer je da imas kartu koja, recimo, vazi vazi sat-sat i po od ponistavanja, dakle vise-manje za jedan smer putovanja.

Link to comment

Markice vs. karte dodje mu na isto, poenta je bar kod mene u cistom komforu. Manje razmisljanja i rada sa markicom.Inace simpaticni su mi ovi sto im je bas kul sto se svercuju. Nit da kukaju zbog nemanja para, nit da su revoltirani nekvalitetom autobusa, jednostavno gledaju samo svoje dupe i mlogo su ponosni na tu svoju zivotnu filozofiju <_<

Link to comment

Ja nemam markicu (kupovao sam je dok je važila za noćne prevoze). Od onda namerno ne kupujem kartu. Kad me uhvate, dam im da mi napišu prijavu koju onda bacim u đubre. Ko ih jebe. Kad elementarno budu sredili gradski prevoz počeću ponovo da plaćam kartu.

Link to comment
Ja nemam markicu (kupovao sam je dok je važila za noćne prevoze). Od onda namerno ne kupujem kartu. Kad me uhvate, dam im da mi napišu prijavu koju onda bacim u đubre. Ko ih jebe. Kad elementarno budu sredili gradski prevoz počeću ponovo da plaćam kartu.
A jel placas kad udjes u japanske buseve? :unsure:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...