Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

ima i neobuchena ekipa, ne dajte se zavarati! od one vrste sto nasred busa glumi kuca-poso-ekrema nekoliko stanica, dok se pacijenti ne opuste, a onda iznenada isuche legitimaciju i bobov si!
U je, prvi put cujem za te specijalne jedinice. Onda valja biti odmah pored automata za ponistavanje...
Link to comment

Meni je pre neki dan upala ta specijalna kamuflirana jedinica i nisam hteo da im pokazem kartu jer nisu propisno odeveni. Malo sam se svadjao sa njima, ali su odustali. Inace sam imao kartu i pokazao bih im je da su bili u markerima.

Link to comment

svaki put kad odem u taj vash Beograd ja se shokiram tim vashim gsp-om-samo beogradjani znaju na kojim kioscima ima da se kupi karta za prevoz,putnik namernik nema shanse da provali..-otkucam kartu u troli i posle tri stanice troli spadne ona njena struja na sred neke nedodjije,i kao nishta.. ta karta vishe ne vazi,nemash gde da kupish drugu a naravno nemam 13karata u dzepu..i nikom nishta..-slichna pricha i u tramvaju..ako stane,pokvari se..nikom nishta..ali ako imash srece mozesh da predjesh neslucene raspone kilometara za tu cenu..mi smo se u nedelju vozili od zemuna do banjice 1 sedamdesetosmicom

Link to comment

Cela priča za plaćanje karte u GSP-u je moronska. Neko je već rekao ranije, da je Beograd verovatno jedini grad sa kompleksnim gradskim prevozom, koji nema jednodnevnu kartu. O vikend karti da i ne govorim. Cena karte zapravo i ne zavisi od dužine vožnje, već od toga kolliko je komplikovano doći do "mesta B". Recimo, ja sa #83 mogu da odem do kraja Zemuna za sat vremena i tu platim 42 dinara. Ako hoću da odem na Dedinje za vožnju koja traje 15-20 minuta max, onda moram da platim 2 karte, dakle 84 dinara.

Link to comment
Cela priča za plaćanje karte u GSP-u je moronska. Neko je već rekao ranije, da je Beograd verovatno jedini grad sa kompleksnim gradskim prevozom, koji nema jednodnevnu kartu. O vikend karti da i ne govorim. Cena karte zapravo i ne zavisi od dužine vožnje, već od toga kolliko je komplikovano doći do "mesta B". Recimo, ja sa #83 mogu da odem do kraja Zemuna za sat vremena i tu platim 42 dinara. Ako hoću da odem na Dedinje za vožnju koja traje 15-20 minuta max, onda moram da platim 2 karte, dakle 84 dinara.
GSB je nastimovan za zaposlene i ucenike. Stalne korisnike ne povremene kao turiste i piljarice, za njih su budjave karte na busenje.
Link to comment
-samo beogradjani znaju na kojim kioscima ima da se kupi karta za prevoz,putnik namernik nema shanse da provali..
Ma ne znamo ni mi, nego od kioska do kioska pa dok nam se ne posreći. A dešavalo se da ni jedan od kiosaka na početnoj stanici (okretnici) nema gsp karata.I voistinu je idiotski što nema dnevne karte, niti karte koja važi sat vremena pa dokle stigneš. Šta drugo očekivati od lopovske države.
Link to comment

Kad baje iz DS uvedu automate za ponistavanje u koji se oni ugrade videcete kolko ce karta da poskupi. Ljudi koji kupuju kartu na komad ne treba ni da idu u grad. Sto ste bili u gradu bili.

Link to comment
Cela priča za plaćanje karte u GSP-u je moronska. Neko je već rekao ranije, da je Beograd verovatno jedini grad sa kompleksnim gradskim prevozom, koji nema jednodnevnu kartu. O vikend karti da i ne govorim. Cena karte zapravo i ne zavisi od dužine vožnje, već od toga kolliko je komplikovano doći do "mesta B". Recimo, ja sa #83 mogu da odem do kraja Zemuna za sat vremena i tu platim 42 dinara. Ako hoću da odem na Dedinje za vožnju koja traje 15-20 minuta max, onda moram da platim 2 karte, dakle 84 dinara.
Pa preseli se na Dedinje ko Ceda. Prosto.
Link to comment
GSB je nastimovan za zaposlene i ucenike. Stalne korisnike ne povremene kao turiste i piljarice, za njih su budjave karte na busenje.
zašto misliš da zaposleni nužno imaju mesečnu kartu-markicu?nemam je i nemam nameru da je imam.slažem se bi trebalo promeniti koncept važenja karata (dnevnih,nedeljnih i sl.)!
Link to comment
zašto misliš da zaposleni nužno imaju mesečnu kartu-markicu?nemam je i nemam nameru da je imam.slažem se bi trebalo promeniti koncept važenja karata (dnevnih,nedeljnih i sl.)!
Jos jedan pravednik koji se svercuje. <_< Nuzno je u svim vecim gradovima uvek dobijes slobodu presedanja kretanja i svrckanja za mnogo manje novca nego recimo 25X2 karte. Osim u Londonu to je javno prevozno Kosovo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...