Jump to content
IGNORED

Ribolov


kapetanm

  

51 members have voted

  1. 1. treba li zabraniti sportski ribolov

    • da
      14
    • ne
      26
    • svejedno mi je, ne interesuje me
      11


Recommended Posts

Подршка пецарошима од акваристе.Не пецам, пецају моји другари и зато знам много о том... хобију, ваљда, мада би могао да се назове и животом пошто их је мало који остатак својих активности вреднују колико одлазак на пецање. Пецање је остварење утопије о социјалној једнакости: на води нема везе ко је доктор наука са државног факултета а ко доктор наука са приватног неписмени клошар, ту су сви браћа и кумови. Сваки пецарош зна више о рибама од дипломираног ихтиолога, сви су активно ангажовани у заштити природе. А преко свега тога небо, комарци, сунце, облаци, испод тога штуке, борба, мамци, а посред клопа, цирка... Живело пецање!
Pa to, naravnoIMG_4267_zps3c41a648.jpga kad riba ne radiF1000018_zps1c4a85a6.jpg
Link to comment
Ako bih ja na primer zabacio poveću udicu sa svoje terase na trećem spratu, sačekao da se neka gladna lutalica zakači na mirišljavo i lepo parče mesa, zatim povukao psa na treći sprat, poljubio ga i spustio ponovo (ili ga bacio) u dvorište, da li bi to bilo u redu ?Ako je bitno, to mogu da radim i sa prijateljima dok pijemo pivo i gledamo premijer ligu kroz vrata od terase.

u stvari, mene generalno zanima kako se razlikuje klanje svinja od klanja npr. pasa i koje je objašnjenje te razlike, koja naravno da postoji, ali to i nije baš tema za pecanje, pa sam malo modifikovao pitanje

Meni to skroz ok, povratak prirodi čak i kad živiš u betonskom dehumanizovanom džinu. Bolje pecati kučiće nego sedeti za kompom ceo dan.
Link to comment
ma daj, musline, pa kakvi su ti ovo stavovi. :D ovo pominjem samo zato sto mislim da samo ljudi iz pete mogu da imaju ovkako ekstremne stavove o ribolovu.
Čekaj malo, ko je ovde rasta kojot, a ko ćelavi muslin?Ne moraš više da furaš taj militari fazon, stariji vodnik je otišao u zasluženu penziju
Link to comment
Čekaj malo, ko je ovde rasta kojot, a ko ćelavi muslin?Ne moraš više da furaš taj militari fazon, stariji vodnik je otišao u zasluženu penziju
ma kakav militari fazon, pricamo o ribolovu, lov me ne zanima. ako ti ne vidis razliku izmedju ribolova i ubijanja pasa onda ne mogu da ti pomognem. jel ti hvatas bubasvabe i pustas ih u prirodu? ne zoves ove da ti prskaju stan?!
Link to comment
ma kakav militari fazon, pricamo o ribolovu, lov me ne zanima. ako ti ne vidis razliku izmedju ribolova i ubijanja pasa onda ne mogu da ti pomognem. jel ti hvatas bubasvabe i pustas ih u prirodu? ne zoves ove da ti prskaju stan?!
Nisam se dobro izrazio. Mislio sam više na Velja Ilić Eric Cartman fazon. Damn hippies. Sasvim nepotrebno seljački za 1 kojotaOstalo je ok. Ako pričamo o ribolovu onda nemam zamerki. ostavljam vas da razmišljate da li bi vam prihvatili prigovor savesti da su znali za ovaj vaš hobi, pošto to već nije moj problem. Bunio sam se samo zbog lične uvrede koju trpi inteligencija zbog korišćenja perverzne kovanice "sportski ribolov", što je samo po sebi Oksimoron(sav prihod od ovog posta ide uhapšenoj braći u zatvorima)Da bi izbegli da bilo ko bude uvređen mislim da nema razloga da priču o vašem nastranom hobiju nastavite na ovom pdf-u, a da se pepeo onog drugog topica dostojanstveno razveje po rekama i morima.. Radiša? Edited by muslin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...