Jump to content
IGNORED

Ribolov


kapetanm

  

51 members have voted

  1. 1. treba li zabraniti sportski ribolov

    • da
      14
    • ne
      26
    • svejedno mi je, ne interesuje me
      11


Recommended Posts

na moru i velikim jezerima tipa mälaren dozvoljen je ribolov, dozvola nije potrebna i riba moze da se ponese. za manja jezera je potrebna dozvola i tu mislim da postoje restrikcije sto se broja uhvacenih riba tice.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Varalicario ovih dana stuku na Tsuyoki Watson .Jako zanimljivo pecanje sa suspend voblerima.Stuke udaraju u pauzi nakon sto se vobler smiri.Udarci su vecinom blizu obale i moze da se vidi stuka kako se zalece na varku.Jos nisam uhvatio vecu od 1kg ovom tehnikom,ali bilo mnogo vetra a i obaveza ovih dana.

Link to comment
  • 1 month later...

Posle solidne pauze ponovo dobra serija bandara.Savage Gear 3 D bleak montiran bocno na 4/0 3,5 gr jig glavu.Udarci uz marinu gde vodena struja nanosi u tisak.Ribe su vecinom gutale celu ribicu od 10cm tako da nije ni bilo udaraca,vec samo zaustavljanje varalice.5 komada od oko pola kg plus i par manjih.Stuka za divno cudo obilazi ovu montazu.

Link to comment

Mislim da u BG ima sanse da se ulove dobri komadi.Citao sam na Varalicaru o opakim ulovima na Savskom jezeru,onda u N.Sadu.Realno mislim da bi BG na vodi promenada bila ok lokacija.Strma obala sa kamenom.Za drop shot ili ultra light texas montaze dusu dalo.Ima na Aliexpresu toliko opreme koja biva sve bolja zbog Ruskog trzista.Tsurinoya Dexterity stap i F2000 masinica od Tsurinoya i nista bolje ne treba za UL.Ima i Robinson,SG odlicne modele za male pare.

Link to comment
  • 1 month later...

infeet_r4_prod.jpg.9cc9c47669241570c4948046f9324398.jpgNovogodisnji poklon samom sebi.Nasao na Ebay polovnu u savrsenom stanju za 52 dolara.Ulozicu jos dvadeset dolara u tuning kit ,to jest jos tri vrhunska lagera,tako da ce imati svih 5 crbb lagera umesto dva .Sve preporuke za majstor Rihtera iz NS

Link to comment
  • 1 year later...

Ima li nekoga ko varaličari bucova? 

 

Bacam Salmo trill sedmicu, dobio jednog lepog na Tisi neki dan. Sad tragam i za drugim varalicama za bucka. 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 16.8.2020. at 0:02, askeladden said:

Probaj kopiju tsurinoya dw50,kopija DUO spearhead.Leti kao metak.Duo Realis od skupih.Imas Varalicar.com,bukvalno o svemu sto ti treba za varalicu.

 

hvala :)

 

znači mi ovo. inače, imao sam još par komada na Salmo Thrilla, na Dunavu, sve na sedmicu, dok petica i devetka ništa. bezuspešno sam bacao kombinaciju kasmastera i dva strimera, taj sistem me baš intrigira, ali ništa za sada.

takođe, bacao sam kopiju Zare, domaći prizvođač Calypso, takođe bez uspeha.

 

varaličar.com pratim ponekad, ali treba vremena da se sve to isprati

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...