Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

3. kolo: Srbija - Jordan

3. kolo: Srbija - Jordan  

26 members have voted

1. 1. rezultat

• Srbija > 20
    • 10 < Srbija < 20
    • Srbija < 10
    • Jordan
      0

Recommended Posts

borris_

Opet 50 razlike.Ova ekipa me podsjeca na Arsenal. Izivljavaju se nad boranijom a kad nalete na neku ozbiljniju ekipu onda muku muce :D

Feindouno
Iznerviran si jer su primili vise od 13 poena :D
Tacnije vise od 61 ukupno :isuse: Odigrali smo dobro, sem uzasnog skoka i ovih padova u odbrani. Na kraju se Keselj razgoropadio sa 2 kucanja. Jordan je smijesna ekipa i nije mi jasno kojom magijom su vodili protiv Australije 39 minuta.

Venom
Opet 50 razlike.Ova ekipa me podsjeca na Arsenal. Izivljavaju se nad boranijom a kad nalete na neku ozbiljniju ekipu onda muku muce :D
Otprilike. Vec je sad bila evidentna razlika sa Teodosicem, bice jos bolje s Krsticem.

Boza_zvani_Pub
Tacnije vise od 61 ukupno :isuse: Odigrali smo dobro, sem uzasnog skoka i ovih padova u odbrani. Na kraju se Keselj razgoropadio sa 2 kucanja. Jordan je smijesna ekipa i nije mi jasno kojom magijom su vodili protiv Australije 39 minuta.
i australija je smesna ekipa.

Timmy
i australija je smesna ekipa.
Australija nije favorit za medalju, ali svakako nije ni smesna ekipa.

Boza_zvani_Pub
Australija nije favorit za medalju, ali svakako nije ni smesna ekipa.
a kako je onda jordan vodio protiv njih 39 min?

Feindouno

Koja logika u pm.Angola je dobila Jordan 10 razlike, mi Angolu 50 znaci danas smo morali da dobijemo 60 :lol:

Кристофер Лумумбо
a kako je onda jordan vodio protiv njih 39 min?
a kako su oni vodili protiv argentine i dosli do toga da se igra na jednu loptu?jel to znaci da je argentina smesna ekipa? Edited by kojot

jezovuk

Da probam ja:Argentina je smesna ekipa?Edit: brzi si, kojote.

Edited by jezovuk

Vasilij Zajcev
Jordan je smijesna ekipa i nije mi jasno kojom magijom su vodili protiv Australije 39 minuta.
ja sam se istripovao da su sinoc mucili gaucose.. strasan skup indijanacastotka za samopouzdanje. kojim Teodosic nije manjkao od samog pocetka, mnogo ih je dobro otvorio onim asistencijama i tu je posao bio gotov. definitivno je ovo ekipa koja kad ima 20+ lakih poena moze svakog da dobije i obratno

Boza_zvani_Pub

ma ljudi, aluzija na kategoricki silogizam kao deo logike, inace NE primenjiv u sportu.Nijedan Grk nije TurčinNeki Grci su KrićaniDakle, neki Krićani nisu Turci.nista vise.p.s. inace, dobro zakljucujete. :D

Dionysos

данас сви играју кошарку

harper

Kosta. :lol: Dali smo dosta poena sa trojke. Steta je samo sto ce se odatle izgubiti i Bjelica i Keselj kad prigusti.Velickovic i Tepic se jos traze po Kajzeriju.Rasic resio problem svojih serija promasaja. Sutira samo ono sto ce da ubaci. :D Sramotno zagradjivanje kosa.Markovic ubrzano galopira ka poziciji treceg pleja iza Teodosica i __________________ (nebitno).Nikad Igrac Milose malo zabavio publiku i izasao. Kako je pustio onu asistenciju Bjelici izmedju dva igraca i ja sam se ispred televizora iznenadio. Bio sam uveren da lopta ide na Paunica.

Sign in to follow this  

• Create New...