Jump to content

3. kolo: Srbija - Jordan

3. kolo: Srbija - Jordan  

26 members have voted

1. 1. rezultat

• Srbija > 20
    • 10 < Srbija < 20
    • Srbija < 10
    • Jordan
      0

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

zorane, da li je duda nekad vikao na vas?isutirajte skota iz studija

Edited by kojot
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

15

• Timmy

11

• Boza_zvani_Pub

5

• Кристофер Лумумбо

4

Popular Days

Top Posters In This Topic

U poluvremenu RTS - najava muzickog i bingo karavana + Aca kosica :isuse: HRT - putopis o Istanbulu i Mirna Zidaric :Hail:
hrvati tradicionalno rade sva ta takmičenja daleko ozbiljnije.
Znam, RTS gledam samo kad moram. Sad sam zaboravio da prebacim na poluvremenu pa mi bilo zanimljivo.

Aca na kos ispred zgrade gleda kao pretnju po kucni red, a ovi mu daju da sa gostima analizira utakmice. Fudbal, vaterpolo, kosarka...Sta je sledece?

Posebnu crtu ozbiljnosti daje im Slavko Cvitkovic. "A, koraci, faul u napadu, ne mozemo reci da imamo naklonost sudija"... I tako svaki jebeni napad.Kako taj covek godinama izvrdava smestaj u odgovarajucoj instuticiji?

+1 ali Slavko nije emisija, on kvari prenose :lol:edit: koliko je ovaj Kosta mekan i smotan to je tuzno.

Edited by Feindouno
Кристофер Лумумбо

teo ima za nijansu bolji nerv od markovica :lol:meni je slavko beskrajno zabavan, takav retard se jednom radja. lepo je gledati utakmicu kada hrvati gubi i slusati slavka kako vristikao devojcica.

Imaju dozvolu da prime cca 13 poena u cetvrtoj cetvrtini.Zadovoljan sam odbranom u trecoj sem ove posljednje trojke ali to ih je usralo realno.

• Create New...