Jump to content
Sign in to follow this  
Venom

2. kolo Srbija - Nemacka

47 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Djolle
Cekaj, objasni mi kako je moguce da covek napravi dvokorak, stane, onda zakoraci levom da uhvati pravac pa onda desnom da se podvuce ispod Tepica i sutne. Nije da ima neke veze ali do danas sam mislio da su to koraci.
Zaustavio se iz dva kontakta, desnom pa levom, sto znaci da mu je desna pivot-noga (ne bih to nazvao dvokorakom). Prilikom suta ili dodavanja, on pivot-nogu sme da podigne, ali ne sme da je vrati na pod pre nego sto lopta napusti sake prilikom suta(dodavanja).

harper
Zaustavio se iz dva kontakta, desnom pa levom, sto znaci da mu je desna pivot-noga (ne bih to nazvao dvokorakom). Prilikom suta ili dodavanja, on pivot-nogu sme da podigne, ali ne sme da je vrati na pod pre nego sto lopta napusti sake prilikom suta(dodavanja).
Svasta. :huh: Hvala na objasnjenju.

Venom

Mislim da je kljucna razlika u tome sto si ti video dvokorak. Covek je samo pivotirao. Mada to ume da zbuni ljude - tako je i meni jedan sto sigurno bar 20 godina igra basket trazio korake i nije se dao ubediti da nije.

Vasilij Zajcev
Jel' onu istu tastaturu koju je svojevremeno Zajcev pojeo kad je Teodosic u pitanju.Cuvajte se tih olakih izjava. Plastika je teska za varenje.
ako nisi popio onaj sampanjac za Krsticevu stolicu dobro bi mi dosla 1 casa da proguram tu plastiku niz grlo

harper
ako nisi popio onaj sampanjac za Krsticevu stolicu dobro bi mi dosla 1 casa da proguram tu plastiku niz grlo
Pitacu Krleta jel' popio ceo paket. Ali ne nadaj se pre kraja prvenstva, mozda im zatreba posle finala. :D

MILF HUNTER
Savanovic protiv iole cvrstih igracha nema sta da trazi. Napunio je Angolu, uradice to i sa Jordanom i tu je, verovatno kraj price.Mi smo imali 10 ofanzivnih skokova vise i sutnuli 13 bacanja vise od Nemacke. Da je odnos slobodnih bacanja bio obrnut - kukalo bi se ovde i na sudije.Mi bez Tea i Krstica, oni bez Novickog i Kejmena.
da se ne zaboravi :D

Jozef K.

Bezobrazniče. Argentina je Angola.

Sign in to follow this  

• Create New...