Jump to content

1. kolo: Srbija - Angola

32 members have voted

1. 1. rezultat

Recommended Posts

bravo, rasturili su.ne pripada keselj ovom timu, sem pristojnih fizikalija nema nista, a pogotovo mu fali kosarkaska inteligencija, koja je cini mi se osnovna odlika ovog dudinog tima.

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

7

• Кристофер Лумумбо

8

• Venom

7

• Calavera

7

Top Posters In This Topic

I jos samo jedna stvar - ima gomile iseravanja po Angoli, ali ce se videti u sledecim utakmicama da oni uopste nisu bas takva boranija kakvom ih forum pravi. Danas su naisli na neverovatno disciplinovan tim u odbrani i stvari su krenule naopako od samog pocetka.
Ne znam kakvi su inace, ali ovo danas je bilo mnogo lose, nevezano za nasu dobru igru. Imali smo slobodnog igraca 90% napada, mislim da to cak nije ni preterivanje. Dodavanja u aut, dodavanja u noge; jeste da su igrali zonu, ali imali smo toliko 'skokova' u napadu gde lopta odskakuce do linije za 3 do naseg beka ili krila, da se ne mogu nazvati bilo kako osim totalno neozbiljnom ekipom.Mislim, da se razumemo, voleo bih da uzmu nekom utakmicu, ali mislim da ce to ici bas tesko.
Ne znam kakvi su inace, ali ovo danas je bilo mnogo lose, nevezano za nasu dobru igru. Imali smo slobodnog igraca 90% napada, mislim da to cak nije ni preterivanje. Dodavanja u aut, dodavanja u noge; jeste da su igrali zonu, ali imali smo toliko 'skokova' u napadu gde lopta odskakuce do linije za 3 do naseg beka ili krila, da se ne mogu nazvati bilo kako osim totalno neozbiljnom ekipom.Mislim, da se razumemo, voleo bih da uzmu nekom utakmicu, ali mislim da ce to ici bas tesko.
Po meni je to i najveci problem bio - trener debil, koji sa 4 cm prosecno nizom ekipom, insistira na zoni 30 minuta. Prvo, vidi se da nisu dovoljno obrazovani da igraju disciplinovano zonu duze od 2 minuta, drugo, brzi su i jaci, igrali bi coveka mnogo efektivnije i trece, koji bre debil jos uvek igra istu odbranu 30 minuta, i to povrh svega, zonu?! (osim Jim Boeheim-a u Syracuse-u). Mozes, na primer, da uhvatis ovu Australiju da iznenadis na neko divaljanje, mogu i Nemcima da zadaju problema.
  • Create New...