Jump to content

1. kolo: Srbija - Angola

32 members have voted

1. 1. rezultat

Recommended Posts

Ali, sta li je trener Angole hteo sa onom tehnickom? Sto rece Venom, mene bi bilo sramota da mi ekipa onako igra kosarku, a jos vise bi me bilo sramota da posle toga prikenjavam sudijama zbog jednog faula na +46.Nije lose uopste iako Angola nije neki reper. U nekim trenucima smo poducavali Angolu kako se igra odbrana a i napred je lopta dosta dobro isla. Petorka koja je igrala nakon sto je Duda izbacio Perovica zbog onih pet koseva koje smo primili preko njega (Markovic-Rasic-Bjelica-Velickovic-Macvan) bi uz neku ozbiljnu kosarku od ovih primila jedva nekih 20 koseva.Ipak, highlight utakmice je Rasic. Mi odosmo bez dvojke na prvenstvo a onda sa te dvojke covek utrpa sve sto je bacio. :lol: Sto ce da rade trenerske beleznice veceras.

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

7

• Кристофер Лумумбо

8

• Venom

7

• Calavera

7

Top Posters In This Topic

Venom objasnio.Pošto Kešelja ranije skoro i da nisam gledao, nakon ove pogledane utakmice bih se složio da čovek ima kriminalnu selekciju pasa i uopšte rezon mu je zakurac.Za šut u pomenute trojice se isto slažem. Tepić pre svega mora bolje, pogotovo shodno ulozi koja se od njega očekuje. Džaba telegencija ako ne umije metnit kad se mora. I mislim da ulaze mora da završava jače i do samog kraja. (bokte jebo, da mi je neko reko da ću ovaj dendizam nekad upotrebiti i poluozbiljno...). To su generalne opaske, ne samo u svezi sa današnjom tekmom.Bjelica šut 2/3 za 3.

Tuzno je da u kosarci nema kvaliteta za 24 ekipe na svetskom prvenstvu. Rekreativci poput Angoljana ne bi trebalo da igraju van svog komsiluka.
Ima, samo sto je broj Evropljana ogranicen... cak i neki Juznoamerikanci poput Paname sa enbiejevcima bi se mnogo bolje pokazali od africkih turista ali dobro, treba pruziti sansu svima.

angolljanci su odron prvenstveno zaslugom trenera.možda protiv ekipe sa slabijom odbranom i pokažu nešto,ali rašić ih je saranio dok su igrali zonu. akcija mačvan-bjelica ....srce da ti iskoči od miline (tečno, brzo, mangupski i ultra atraktivno)voleo bi da kešelj ponovi osam skokova protiv bilo koje ekipe,...ali sumnjam.bjelici ako ovde nije prošao ,,1na1,,....možda ga ukenja sa džordancima.a ovom nacijonalnom servisu, zbog kvaliteta slike i komentatora,planiram da platim pretplatu čim izludim i ofarbam dupe u svetlo zeleno metalik....

Pakleno smo jaki kao tim ali mora se tu dosta individualno napredovati da bi ova ekipa dominirala. Cini mi se da je Keselj malo zalutao u ovaj tim, covece sta bih dao da je Tripko tu. Sto se tice Rasica, momak je objasnio.

Ima, samo sto je broj Evropljana ogranicen... cak i neki Juznoamerikanci poput Paname sa enbiejevcima bi se mnogo bolje pokazali od africkih turista ali dobro, treba pruziti sansu svima.
S jedne strane lose je sto pristojne ekipe sede kuci pored Angole, s druge, te ekipe nisu bog zna sta svejedno, pa bolje da slabe ekipe imaju priliku da nesto nauce. S trece, FIBA je ocigledno UEFA, ako je Sarenac u pravu da je Angola proslavila 80 godina kosarke. Ako nesto toliko godina postoji i oni nisu u stanju vise da im pomognu, onda jebi ga. Imali su i blistavije trenutke do sada, ali ovo je tragicno.

I jos samo jedna stvar - ima gomile iseravanja po Angoli, ali ce se videti u sledecim utakmicama da oni uopste nisu bas takva boranija kakvom ih forum pravi. Danas su naisli na neverovatno disciplinovan tim u odbrani i stvari su krenule naopako od samog pocetka.

I jos samo jedna stvar - ima gomile iseravanja po Angoli, ali ce se videti u sledecim utakmicama da oni uopste nisu bas takva boranija kakvom ih forum pravi. Danas su naisli na neverovatno disciplinovan tim u odbrani i stvari su krenule naopako od samog pocetka.
+1narocito kad se zna da smo pre 4 godine izgubili od nigerije.
I jebote, nikako da kazem, jel jos samo meni smesno sto Novica koji je kao cetvorka, vodi loptu 10x sigurnije od Keselja koji je kao spoljni igrac? :lol:
Kešelj me, dok trči, neodoljivo podseća na rukometaša Bojinovića. On podiže stopala pri trčanju taman toliko da se ne kaže da se kliza.
  • Create New...