Jump to content

1. kolo: Srbija - Angola

32 members have voted

1. 1. rezultat

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

8

• Venom

7

• Calavera

7

• tsva

7

Top Posters In This Topic

Rasic je Grcka™, izivljava se na nesretnim Angoljanima™, protiv Argentine ga vec nece biti nigde.
Moguce, ali ne verujem da ce ga posle ovakve utakmice Agrentinci pustati da ostaje sam na sutu (kao sto ce pustati Stefana) i samim tim ce biti lakse ovim pod kosem.
Covece, osim Rasica, ostatak ekipe sutira za 3 4/20 ili tako nesto. To je lose po svakom kriterijumu, pogotovo jer je 90% suteva bilo kao na treningu. Ja bih dao ostavku na poluvremenu da sam profesionalni trener, a da mi ekipa ovako igra odbranu. Ili bilo koji deo igre.Uglavnom, izgleda da su treneri u Angoli prestali da obracaju paznju na sut. Mada, ne bih se zajebavao s njima.
Ne izgleda tako strasno kad se uzme statistika pojedinih igraca. Ispromasivao se Markovic, Savanovic preteruje u pokusajima da se "dopadne" pa je i on uzeo neke glupe suteve, ostali su uglavnom morali da sutnu. Bjelica i Paunic imaju mislim 1/2, Keselj isto ili 1/3, Tepic 1/3. Osim Keselja tu se bolja statistika kod suta i ne ocekuje.
Кристофер Лумумбо

hoce li neko da kaze ovom govnaru da prestane da sere dok ivkovic daje instrukcije igracima?! jel postoji neki nacin da se nadje njegov mail?

Duda lepo objasnjava a ovaj debil melje li melje ne moze covek nista da cuje a mogao bi mnogo da nauci

Edited by tsva
Кристофер Лумумбо

dudo, pustaj decu, ovo je gotovo.jbt... :D

Edited by kojot

Auuu, kakva akcija! :Hail:edit: Mi u cetvrtoj ne moramo ni da se pojavimo. :D

Edited by Calavera
  • Create New...