Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

1. kolo: Srbija - Angola

32 members have voted

1. 1. rezultat

Recommended Posts

Feindouno

Sta ova nakaza od Stojanovica trazi u prenosu kosarke angry.gif

Lavinia Amaldi

ima li negde neki strim, ovi u ovoj frodo zabiti jos nisu culi za kosarku :isuse:

trifke

ima li negde prenos?????

trifke

mislim ima li prenos negde na netu?????

MrX
Rasic je Grcka™, izivljava se na nesretnim Angoljanima™, protiv Argentine ga vec nece biti nigde.
Moguce, ali ne verujem da ce ga posle ovakve utakmice Agrentinci pustati da ostaje sam na sutu (kao sto ce pustati Stefana) i samim tim ce biti lakse ovim pod kosem.

harper
Covece, osim Rasica, ostatak ekipe sutira za 3 4/20 ili tako nesto. To je lose po svakom kriterijumu, pogotovo jer je 90% suteva bilo kao na treningu. Ja bih dao ostavku na poluvremenu da sam profesionalni trener, a da mi ekipa ovako igra odbranu. Ili bilo koji deo igre.Uglavnom, izgleda da su treneri u Angoli prestali da obracaju paznju na sut. Mada, ne bih se zajebavao s njima.
Ne izgleda tako strasno kad se uzme statistika pojedinih igraca. Ispromasivao se Markovic, Savanovic preteruje u pokusajima da se "dopadne" pa je i on uzeo neke glupe suteve, ostali su uglavnom morali da sutnu. Bjelica i Paunic imaju mislim 1/2, Keselj isto ili 1/3, Tepic 1/3. Osim Keselja tu se bolja statistika kod suta i ne ocekuje.

Кристофер Лумумбо

hoce li neko da kaze ovom govnaru da prestane da sere dok ivkovic daje instrukcije igracima?! jel postoji neki nacin da se nadje njegov mail?

tsva

Duda lepo objasnjava a ovaj debil melje li melje ne moze covek nista da cuje a mogao bi mnogo da nauci

Edited by tsva

Tinman
Duda lepo objasnjava a ovaj debil melje li melje ne moze covek nista da cuje a mogao bi mnogo da nauci
Kako baljezga to je neopevano.

Calavera

Novica :lol::Hail:

trifke

meni ovaj stream ne radi ima li jos nesto?

Кристофер Лумумбо

dudo, pustaj decu, ovo je gotovo.jbt... :D

Edited by kojot

Calavera

Auuu, kakva akcija! :Hail:edit: Mi u cetvrtoj ne moramo ni da se pojavimo. :D

Edited by Calavera

Sign in to follow this  

• Create New...