Jump to content

1. kolo: Srbija - Angola

32 members have voted

1. 1. rezultat

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tsva

7

• Кристофер Лумумбо

8

• Venom

7

• Calavera

7

Top Posters In This Topic

Ne znam kakvi su ostali, ali ovi su strasni indijanci. Ne pamtim kad sam gledao ovako losu ekipu. Ne umeju da sutiraju, ne umeju da igraju odbranu, ne umeju da zagrade, ne umeju nista. Mi igramo dobro odbranu; napad... valjda cemo namestiti nisanske sprave, ali stvarno smo slabi u igri 1 na 1. Donekle razumljivo bez Krstica, ali...

Edited by Venom

Savanovica ce Duda da cebuje u poluvremenu zbog ovoga. :lol: Rasic. :D Kao stvoren da napuni ovakve neke Indijance. On da prepegla Jordance i jos jednu utakmicu po izboru u grupi i opravdao je odlazak na prvenstvo.Igramo u napadu k'o Litvanija. Osim Koste ne verujem da je bilo igraca koji nije zapalio trojku, mozda Novica.

Odlicno otvaranje konzerve.

valjda cemo namestiti nisanske sprave,
A ja bas zadovoljan kako nasi sutiraju. Sotir i Kosta najbolji, bojim se da su Keselj i Paunic neupotrebljivi.Moguce da je Angola losa, ali isto je tako izgledala i Kina pre neki dan pa se danas nisu osramotili. Sabijamo u odbrani. Edited by MrX
A ja bas zadovoljan kako nasi sutiraju. Sotir i Kosta najbolji, bojim se da su Keselj i Paunic neupotrebljivi.Moguce da je Angola losa, ali isto je tako izgledala i Kina pre neki dan pa se danas nisu osramotili. Sabijamo u odbrani.
Covece, osim Rasica, ostatak ekipe sutira za 3 4/20 ili tako nesto. To je lose po svakom kriterijumu, pogotovo jer je 90% suteva bilo kao na treningu. Ja bih dao ostavku na poluvremenu da sam profesionalni trener, a da mi ekipa ovako igra odbranu. Ili bilo koji deo igre.Uglavnom, izgleda da su treneri u Angoli prestali da obracaju paznju na sut. Mada, ne bih se zajebavao s njima.
  • Create New...