Jump to content

Grupa B

Ko završava kao prvi u grupi  

35 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi

• Brazil
      3
    • Iran
      6
    • Sjedinjene Američke Države
      25
    • Slovenija
      0
    • Tunis
      0
    • Hrvatska
      1

Recommended Posts

sram te bilo! usro si se rvatakakav si to binsr!?
Ja bre razmatram sta ce biti u najgorem slucaju! Mislim, najverovatnije cemo ih naguziti +20, ali dobro je biti spreman. ^_^
  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

37

• Кристофер Лумумбо

22

• Joe D

19

• J.R. Cash

17

pacey defender
ne volim sto igramo protiv hrvata samo zato sto necu preziveti ako izgubimo od njih. bukvalno! nedelju dana mi je trebalo da progutam poraz na u20 prvenstvu.
ti si srpski četnik kojote, kojoteeeee :P
btw kako ce nasi putovati do istanbula?ima 760 km puta, i sad se cimati busom, to je 6-7 sati minimum,a hrvati vec sad mogu krenuti s odmorom i pripremom tekme,na stranu sto su tamo odigrali grupu.
Kajzeri je anadolijski grad tigar, koji se enormno brzo razvija. Pored toga Kapadokija je tu na 50km. Tako da aerodrom naravno da postoji i funkcioniše veoma dobro.
Kajzeri je anadolijski grad tigar, koji se enormno brzo razvija. Pored toga Kapadokija je tu na 50km. Tako da aerodrom naravno da postoji i funkcioniše veoma dobro.
onda ok.nadam se da ce nasi jos veceras biti u istanbulskom hotelu.
Jose Raul Capablanca
Isto.Sa povremenim napadima suta za 3.
Tačno tako, to im je jedino pravo oružje, kad ono zakaže oni su ispodprosečan tim. Ne znam kakva je situacija sa Žorićevom povredom, ali ako im na četvorci budu igrali samo Banić i Lukša Andrić, očekujem da ih tu zgazimo i u skoku, i u napadu.
  • Create New...