Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Grupa A

Ko završava kao prvi u grupi  

49 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi

2. 2. Na kom mestu će Srbija završiti takmičenje u grupi

Recommended Posts

DarkAttraktor
Kos razlika nigde nije kriterijum, vec kos kolicnik. Posto je ljudima lakse da oduzimaju nego da dele, ljudi uzimaju zdravo za gotovo da bolja kos razlika znaci i bolji kos kolicnik. Konkretno, bilo koja nasa pobeda sa 18 razlike bi nas u krugu sa Australijom i Nemackom dovela iza Austarlije. Imali bi istu kos razliku, a slabiji kos kolicnik zbog veceg broja poena.
Au, nisam znao ovo. Ja mislio da broj poena ide na nasu vodenicu u slucaju... hm, jednake kos razlike :D

Boza_zvani_Pub

sta nam sada treba da bismo bili prvi?

Кристофер Лумумбо

pobeda

Mauci

Pobeda sutra nam garantuje 1. mesto? Ili jurimo 5 razlike?

Feindouno

Bilo kakva pobjeda, gleda se H2H

Boza_zvani_Pub

a mozemo li nekako da budemo 4?

DarkAttraktor

Verovatno u slucaju da izgubimo od Argentine, a Angola pocepa sve svoje protivnike sa po 50+ razlike.

Boza_zvani_Pub
Verovatno u slucaju da izgubimo od Argentine, a Angola pocepa sve svoje protivnike sa po 50+ razlike.
ne razumem kakve veze ima angola?moze da se napravi krug 3 ekipe sa skorom 3-2 (srb, nem, aus). sta se onda gleda?

DarkAttraktor

U slucaju da izgubimo od Argentine:1) u tom krugu smo zakucani iza Australije, a ispred Nemacke, znaci sveukupno smo 3. [ispred Arg i Aus]2) Takodje smo 3. i u slucaju da Australija izgubi od Angole, a Nemci tuku Angolu i Jordan [ispred Arg i Nem]3) slucaju da Nemci izgube od Angole i/ili Jordana, a Australijanci tuku Angolu, mi smo 2. Ovo za Angolu u prvom postu se izlupetah.edit: znaci ipak nismo zakucani za 3. ko sto sam isprva pomislio

Edited by DarkAttraktor

borris_

Ma kakve su to kombinacije. Srbija rastura Argentinu na krilima Tepica.

Boza_zvani_Pub
U slucaju da izgubimo od Argentine:1) u tom krugu smo zakucani iza Australije, a ispred Nemacke, znaci sveukupno smo 3. [ispred Arg i Aus]2) Takodje smo 3. i u slucaju da Australija izgubi od Angole, a Nemci tuku Angolu i Jordan [ispred Arg i Nem]3) slucaju da Nemci izgube od Angole i/ili Jordana, a Australijanci tuku Angolu, mi smo 2. Ovo za Angolu u prvom postu se izlupetah.edit: znaci ipak nismo zakucani za 3. ko sto sam isprva pomislio
ok, 'fala. znaci nikako 4. sto je kljucno. Edited by Boza_zvani_Pub

Кристофер Лумумбо

angola vodi 9 razlike protiv nemacke

crtamOrasi

angola sigurno prolazi ako dobije?

Кристофер Лумумбо

da, a mi smo onda sigurno drugi.

DarkAttraktor

strim, strim, eniuan, kojote ?

Sign in to follow this  

• Create New...