Jump to content

Grupa A

Ko završava kao prvi u grupi  

49 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi

2. 2. Na kom mestu će Srbija završiti takmičenje u grupi

Recommended Posts

Kos razlika nigde nije kriterijum, vec kos kolicnik. Posto je ljudima lakse da oduzimaju nego da dele, ljudi uzimaju zdravo za gotovo da bolja kos razlika znaci i bolji kos kolicnik. Konkretno, bilo koja nasa pobeda sa 18 razlike bi nas u krugu sa Australijom i Nemackom dovela iza Austarlije. Imali bi istu kos razliku, a slabiji kos kolicnik zbog veceg broja poena.
Au, nisam znao ovo. Ja mislio da broj poena ide na nasu vodenicu u slucaju... hm, jednake kos razlike :D
  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

15

• Joe D

20

• Feindouno

12

• DarkAttraktor

16

Verovatno u slucaju da izgubimo od Argentine, a Angola pocepa sve svoje protivnike sa po 50+ razlike.
ne razumem kakve veze ima angola?moze da se napravi krug 3 ekipe sa skorom 3-2 (srb, nem, aus). sta se onda gleda?

U slucaju da izgubimo od Argentine:1) u tom krugu smo zakucani iza Australije, a ispred Nemacke, znaci sveukupno smo 3. [ispred Arg i Aus]2) Takodje smo 3. i u slucaju da Australija izgubi od Angole, a Nemci tuku Angolu i Jordan [ispred Arg i Nem]3) slucaju da Nemci izgube od Angole i/ili Jordana, a Australijanci tuku Angolu, mi smo 2. Ovo za Angolu u prvom postu se izlupetah.edit: znaci ipak nismo zakucani za 3. ko sto sam isprva pomislio

Edited by DarkAttraktor
U slucaju da izgubimo od Argentine:1) u tom krugu smo zakucani iza Australije, a ispred Nemacke, znaci sveukupno smo 3. [ispred Arg i Aus]2) Takodje smo 3. i u slucaju da Australija izgubi od Angole, a Nemci tuku Angolu i Jordan [ispred Arg i Nem]3) slucaju da Nemci izgube od Angole i/ili Jordana, a Australijanci tuku Angolu, mi smo 2. Ovo za Angolu u prvom postu se izlupetah.edit: znaci ipak nismo zakucani za 3. ko sto sam isprva pomislio
ok, 'fala. znaci nikako 4. sto je kljucno. Edited by Boza_zvani_Pub
  • Create New...