Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Grupa A

Ko završava kao prvi u grupi  

49 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi

2. 2. Na kom mestu će Srbija završiti takmičenje u grupi

Recommended Posts

Djolle

Glavna razlika razlika u odnosu na nasu utakmicu juce je sto Maric i Anderson igraju mnogo bolju odbranu od Koste i Macvana. Potpuno su zaustavili 2 na 2, gde su odlicno pomagali i spoljni igraci. Nadam se da ce se neke stvari promeniti s povratkom Krstica, ali slazem se da ce biti vrlo zajebano prekosutra. Sto bi rekli sportski novinari, da vidimo od cega smo napravljeni.

kralj

Pa to jeste marsovsko dizanje forme - od iranskog egala, preko argentinskog, do sabijanja Nemaca. To mora da padne. Uostlom, donekle se slazem da su nam nezgodan match-up (mada slutim neke nase prednosti koje ce tesko da brane), kakav smo tek mi njima match-up.Ocekujem slabog Marica kao prilog tvrdnji.

steins

e grešne švabe, pa dal je moguće da nisu uspeli 40 koševa da daju. :isuse: od koga mi izgubismo........nego, može li iko da objasni ovu brljavinu oko Marićevog igranja za Australiju? Te mu pretili, te ovo te ono.....Plus, da li je moguće da on promeni repku pa da zaigra za Srbiju na sledećem takmičenju il i u basketu važe fuzbalska pravila? Cenim da bi bio fino pojačanje u centarskoj liniji.

DarkAttraktor

Znaci, 3 moguca scenarija su ova, ispravite me ako gresim:- Dobijemo Aus, dobijemo Arg - 1. mesto- Dobijemo Aus, izgubimo Arg - 3. mesto- Izgubimo Aus, dobijemo-izgubimo Arg - 4. mestoMi drugi samo mozemo da budemo ako tucemo Aus 38 razlike, a to je naucna-fantastika.

Joe D

Kako izracuna tih 38? Treba da ih bijemo oko 20.

kralj
Kako izracuna tih 38? Treba da ih bijemo oko 20.
Treba ih dobiti 20-ak...Mada nama bi trece mesto u nekom logicnom epilogu donelo sasvim pristojne protivnike.

Кристофер Лумумбо

tesi me cinjenica da nam rastu sanse da se sastanemo sa grckom u cetvrtfinalu

DarkAttraktor

Naravno, izlupetah se za 38. Zapravo treba ih dobiti +19, a u nekim scenarijima verovatno i +18.Trenutno, ne racunajuci Srb-Aus utakmicu, bi u eventualnom tie-breaku Srbije, Australije i Nemacke stvari stojale ovako:1) aus +352) srb -13) ger -34Sa 19 razlike u nasu korist protiv Australije, onda bi to izgledalo ovako:1) srb +182) aus +163) ger -34Sa 18 razlike u nasu korist protiv Australije, onda bi to izgledalo ovako:1) srb +172) aus +173) ger -34No, mi bismo imali prednost pod pretpostavkom da je sledeci tie-breaking criteria overall kos razlika sa svim protivnicima u grupi ili broj postignutih poena u krugu tri tima [sto bi, pretpostavljam bio logican redosled tie-breaking kriterijuma].

Delija67

Jebo kalkulacije. Dobijamo obe i prvi smo, ostalo za sada ne treba da nas interesuje.

johnnioza

u principu, svejedno je da li smo drugi ili treći, da li nam pada slovenija, hrvatska ili brazil, a u četvrtfinalu francuska, grčka, ili turska...verovatno je sve to i bolje od španije ako budemo prvi.a i što kaže delija, lepo dobijemo obe do kraja, to je sasvim realno. pesimizmu nema mesta. protiv nemačke smo igrali u krnjem timu, sad su tu najbolji, nema razloga da frkišemo.

Edited by johnnioza

Djolle
No, mi bismo imali prednost pod pretpostavkom da je sledeci tie-breaking criteria overall kos razlika sa svim protivnicima u grupi ili broj postignutih poena u krugu tri tima [sto bi, pretpostavljam bio logican redosled tie-breaking kriterijuma].
Kos razlika nigde nije kriterijum, vec kos kolicnik. Posto je ljudima lakse da oduzimaju nego da dele, ljudi uzimaju zdravo za gotovo da bolja kos razlika znaci i bolji kos kolicnik. Konkretno, bilo koja nasa pobeda sa 18 razlike bi nas u krugu sa Australijom i Nemackom dovela iza Austarlije. Imali bi istu kos razliku, a slabiji kos kolicnik zbog veceg broja poena.

mandingo

Tek cete praviti kalkulacije, kad Brazil odere Amere. :D

Tinman

Argentina vodi samo +3 u 3Q (59:62) :blink:

ΟΛΥ

da, samo +5 na kraju, i deru ih angolci :D mogu ovo zmagati ako nastave kao u trecoj...ali raspad, serija 16-0 arg :isuse:

Edited by ΟΛΥ

Feindouno

16-0, jebite se, izbaksuzirali ste mi opkladu angry.gif

Sign in to follow this  

• Create New...