Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Grupa A

Ko završava kao prvi u grupi  

49 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi

2. 2. Na kom mestu će Srbija završiti takmičenje u grupi

Recommended Posts

J.R. Cash
Zbog kruga, da bi bili drugi.
Koja je razlika da li smo drugi ili treci? Realno, jedino je vazno da, ako ikako mozemo, dobijemo Ozije i tako izbegnemo cetvrto mesto, za ostale racunice me zabole uvo.

Lozac ugljena

Alex Marriage

Кристофер Лумумбо
Koja je razlika da li smo drugi ili treci? Realno, jedino je vazno da, ako ikako mozemo, dobijemo Ozije i tako izbegnemo cetvrto mesto, za ostale racunice me zabole uvo.
bolje protiv hrvata nego protiv slovenaca

J.R. Cash
bolje protiv hrvata nego protiv slovenaca
A Brazil je zakucan za cetvto mesto?

Кристофер Лумумбо
A Brazil je zakucan za cetvto mesto?
pa nije ali prognoziram da ce tako biti. sto ne znaci da je nemoguce da oni oderu i sloveniju i hrvatsku.

Djolle
Da vide malo i Nemci kako je to kad protivnku ulazi sve, a njima nista. ^_^
Otprilike. Australijanci dobru snimili nasu utakmicu sa Nemcima. Kakvo dranje, 36:14...

Joe D

Odlicnu odbranu igra Australija. Pomaze im to sto su Nemci crkli nakon dve teske tekme.

J.R. Cash
pa nije ali prognoziram da ce tako biti. sto ne znaci da je nemoguce da oni oderu i sloveniju i hrvatsku.
Naravno da nije nemoguce. Zato se i ne treba zamarati nekakvim racunicama kad u drugoj grupi moze svasta da se desi. Jedno je, medjutim, sigurno: cetvrto mesto donosi Durantulu i ortake i rutinski plasman od 9. do 16. mesta. Zato je mnoooogo vazno da dobijemo Australiju, a zato cemo morati da odigramo nasu najbolju kosarku. Kud izgubismo juce, u pm...

Кристофер Лумумбо
Naravno da nije nemoguce. Zato se i ne treba zamarati nekakvim racunicama kad u drugoj grupi moze svasta da se desi. Jedno je, medjutim, sigurno: cetvrto mesto donosi Durantulu i ortake i rutinski plasman od 9. do 16. mesta. Zato je mnoooogo vazno da dobijemo Australiju, a zato cemo morati da odigramo nasu najbolju kosarku. Kud izgubismo juce, u pm...
uh, pa to bi bila katastrofa. ja do ovog tvog posta nisam ni pomisljao da mozemo da budemo cetvrti. dakle poraz u sredu predstavlja eliminaciju.

J.R. Cash

Ja od sinoc samo o tome mislim :) Salu na stranu, bice jako zajebano u sredu. Valjalo bi odlepiti se na startu, inace... Mada, ostaje i opcija da Nemacka izgbi od Angole ili Jordana, a mi da tucemo Argentinu.

Joe D
uh, pa to bi bila katastrofa. ja do ovog tvog posta nisam ni pomisljao da mozemo da budemo cetvrti. dakle poraz u sredu predstavlja eliminaciju.
Gledaj to sa ove strane - za nas krecu eliminacione utakmice od meca protiv Australije. Ako pretendujemo na medalju, trebalo bi to da dobijemo, isto kao sto bi trebalo da dobijemo i u osmini finala Hrvate ili Slovence. Jednako mi mozemo da izgubimo i osmini finala i da budemo izmedju 9. i 16. mesta. Ako to ne mozemo da dobijemo, nismo materijal za medalju, jos uvek.

Feindouno

Bozo, Australija vodi 31 razlike pred kraj trece. Nas dobijaju 32? Jesam dobro naucio :D

kralj
Gledaj to sa ove strane - za nas krecu eliminacione utakmice od meca protiv Australije. Ako pretendujemo na medalju, trebalo bi to da dobijemo, isto kao sto bi trebalo da dobijemo i u osmini finala Hrvate ili Slovence. Jednako mi mozemo da izgubimo i osmini finala i da budemo izmedju 9. i 16. mesta. Ako to ne mozemo da dobijemo, nismo materijal za medalju, jos uvek.
bull's eye! Ako, pre svega, Australiju ne dobijemo, dzaba nam ikakve kalkulacije. Mada ja racunam na rutinu. Debelooo smo jaci od njih.U principu, ovo bi bilo prvo prvenstvo da izduvamo, a da sam bio spokojanpre tih kobnih tekmi.

Vasilij Zajcev

za je ba no. bice zajebano

Joe D
Mada ja racunam na rutinu. Debelooo smo jaci od njih.
U ovo se vec ne bih previse uzdao. Opako dizu formu. Tvrdi su i iskusni. Uzasan su nam match-up na skoro svim pozicijama. Bice jako zajebano. Ali to ne menja ono sto sam malopre napisao - ako pretendujemo da nesto osvojimo, ovde pokazujemo da li mozemo.

Sign in to follow this  

• Create New...