Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Grupa A

Ko završava kao prvi u grupi  

49 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi

2. 2. Na kom mestu će Srbija završiti takmičenje u grupi

Recommended Posts

Alien

Australija je raspad.Srecom po njih da Jordan ima onog Dahglesa. :ph34r:

Joe D

:( Potpuno neverovatno sta su ispromasivali u zadnjem napadu.

Feindouno

Mocna Australija :lol:

Mauci

Cekajte, kako su sad ovi pobedili?

renne

Koji raspad je ovo bio. Kako srećna pobeda

Feindouno
Cekajte, kako su sad ovi pobedili?
Ovako

00:00End of Game00:00No. 6 Abbas, Zaid (JOR) Layup Missed00:01No. 6 Abbas, Zaid (JOR) Offensive Rebound00:01No. 6 Abbas, Zaid (JOR) Layup Missed00:01No. 6 Abbas, Zaid (JOR) Offensive Rebound00:03No. 5 Wright, Rasheim (JOR) Jump Shot Missed00:13Newley, Brad (AUS) Substitution - Replaced by Martin, Damian00:13Andersen, David (AUS) Substitution - Replaced by Worthington, Mark00:13Jordan Timeout00:13 (76 : 75)No. 13 Andersen, David (AUS) 2nd Free Throw Made00:13 (75 : 75)No. 13 Andersen, David (AUS) 1st Free Throw Made00:13Foul Drawn by No. 13 Andersen, David (AUS)00:13No. 6 Abbas, Zaid (JOR) Personal Foul00:13No. 13 Andersen, David (AUS) Defensive Rebound00:13No. 10 Daghles, Osama (JOR) Layup Missed00:32Jordan Timeout00:34 (74 : 75)No. 14 Nielsen, Matthew (AUS) Layup Made00:44Foul Drawn by No. 7 Ingles, Joseph (AUS)00:44No. 10 Daghles, Osama (JOR) Offensive Foul01:05 (72 : 75)No. 5 Mills, Patrick (AUS) 2nd Free Throw Made01:05 (71 : 75)No. 5 Mills, Patrick (AUS) 1st Free Throw Made01:05Maric, Aleksandar (AUS) Substitution - Replaced by Nielsen, Matthew01:05Foul Drawn by No. 5 Mills, Patrick (AUS)01:05No. 13 Alkhas, Zaid (JOR) Personal Foul01:11Gibson, Adam (AUS) Substitution - Replaced by Ingles, Joseph01:14 (70 : 75)No. 10 Daghles, Osama (JOR) 2nd Free Throw Made

Calavera

pogresan topic

Edited by Calavera

Joe D

Kao sto sam vec rekao, Nemci uopste nisu tim za sprdnju. Mogu oni ovo da dobiju.

Edited by Joe D

tkd7334

Cvrsti su, igraju ok odbranu za sada... ali da pricekamo jos tri cetvrtine, Argentici mogu da ih izbuse na brzinu.

Кристофер Лумумбо
Kao sto sam vec rekao, Nemci uopste nisu tim za sprdnju. Mogu oni ovo da dobiju.
ma dobice ih argentinci ali dobro je sto oni konacno imaju talentovane igrace.

Venom
Argentina je odigrala isto sve vreme do sada. Promasili su par cistih koseva i eto Nemaca u igri, ali stvari dolaze na svoje mesto. Nisu losi, tesko da ce iko da ih pregazi, ali nisu ni mnogo dobri (nisi to ni rekao, znam).Argentina je dobra, ali aj da se jednom slozim sa Sarencem - tesko ce ici ako Pridjoni mora da igra 40 minuta. Ne da im je najbolji igrac, ali rezerva je sa 25 godina, ocigledno previse mlad i zelen :D.

Djolle

Iskustvo Argentine se za sada najvise ogleda u foliranju licnih gresaka protivnika. Nemci fino izgledaju, bice ovde zanimljivo. Mi bi trebalo da dobijemo i jedne i druge. :)

harper

Bice nam teze protiv Nemaca nego sto sam mislio ali nije lose sto je ovo ta "jaca" utakmica na kojoj ce Krle pauzirati. Nemacki centri igraju po sistemu "ko udje u reket da mu umre majka" i svi glume Novickog, tako da ce lavovski deo posla u odbrani da padne na nase cetvorke, a tamo uglavnom imamo brze i pokretljive igrace koji su dobri u odbrani.Argentinci su definitivno najprljavija i najfolirantskija ekipa koju sam skoro gledao i treba se cuvati provokacija protiv njih. Ako uspemo da spustimo Delfina na neki normalan broj koseva trebalo bi da ih jednostavno pretrcimo i ubijemo ritmom.

Djolle
Bice nam teze protiv Nemaca nego sto sam mislio ali nije lose sto je ovo ta "jaca" utakmica na kojoj ce Krle pauzirati. Nemacki centri igraju po sistemu "ko udje u reket da mu umre majka" i svi glume Novickog, tako da ce lavovski deo posla u odbrani da padne na nase cetvorke, a tamo uglavnom imamo brze i pokretljive igrace koji su dobri u odbrani.Argentinci su definitivno najprljavija i najfolirantskija ekipa koju sam skoro gledao i treba se cuvati provokacija protiv njih. Ako uspemo da spustimo Delfina na neki normalan broj koseva trebalo bi da ih jednostavno pretrcimo i ubijemo ritmom.
Bas tako. Ne znam zasto Nemci usporavaju svaki put posle skoka u odbrani, kad su ovi valjda najstarija ekipa na prvenstvu.

kralj

Ovi Nemci su u svim sportovima neunistivi. Kakve grimase, nestvarna nacija...

Sign in to follow this  

• Create New...