Jump to content
Sign in to follow this  
Delija67

Grupa A

Ko završava kao prvi u grupi  

49 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi

2. 2. Na kom mestu će Srbija završiti takmičenje u grupi

Recommended Posts

Boza_zvani_Pub

sada gledam nesto kostur. prvo mesto u grupi nam potencijalno donosi NE sastajanje sa Amerikom/Spanijom do finala!

DarkAttraktor

Nema nesporazuma Bozo, pod 'racunali' mislio sam u smislu 'sta nam treba za 3. mesto'.A sad se za 3. mesto se kolju Australija i Angola u zadnjem kolu, a mi mozemo biti najmanje 2.

Joe D

Sad procitah da su nemci imali 16/31 trojke u regularnom delu. I opet izgubili. Kakav poduhvat.

hattori

ekekekeke... sad mi 5x draze.^_^

hattori

dzordan na -6 protiv argentine na kraju 3/4.:D

Joe D

Nikad beznacajnija tekma.

Feindouno
Nikad beznacajnija tekma.
Reci to Argentincima.Scola i Delfino po 31 minut vec, Prigioni 27.Odracemo ih sutra.

Joe D

I meni se cini. Matori su, sve utakmice su igrali neizvesno i maksimalno izrabili vodecu trojku.

Goranz

Jos ako mi nametnemo nas agresivni stil igre sa cak 4 poena iz kontre za citav mec...

Djolle
Jos ako mi nametnemo nas agresivni stil igre sa cak 4 poena iz kontre za citav mec...
To je ono sto treba da brine. Malo poena dajemo iz tranzicije, a to bi trebalo da bude glavno oruzje protiv Argentine. Valjda ce proraditi sutra. Ako pobedimo, uz ocekivane rezultate u drugim grupama, otvara nam se put do finala. Negde vec napisah, Hrvati, pa Rusija/Francuska, pa Turska/Slovenija.

pp34

jer™ ima neki kanal na youtube sa rezimeima svih tekmi za nas koji smo radili popodne <_< ... voleo bih da vidim kako su nemci uspeli da izgube

Boza_zvani_Pub

zna li neko koja je ovo melodija koja ide kao pozadina u spec emisiji? (jedino sto vredi :P )da se zna ko je prvi u grupi A - Srbija! :D serbia.jpg

Edited by Boza_zvani_Pub

DarkAttraktor

Grci u cetvrtfinalu :isuse: Pa, tamo 'k' od kosarke nece biti. To je bio jedan-jedini tim sa kojim nismo trebali da igramo, nam dolazi na noge pre borbe za medalju <_< Nadam se da je makar Kojot srecan, posto je bajao celo prvenstvo za ovaj scenario :D

Sign in to follow this  

• Create New...