Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Virtuelni Selektor

Recommended Posts

ficfiric

Nema veze, sustina je da ce vise bodova skupiti Fadi El Katib u pet utakmica nego Federiko Kameriks, Jevgenij Voronov ili Marko Kešelj u devet. Ova trojica su cak skuplji od Libanca. Libanac je vec u prvoj utakmici osvojio 28 bodova a kosta samo 45.

dare...
Ne igra se za plasman.
Ne igra se... Igra se igre radi... :) Ali pazi, kada sam prošle godine iz više navrata dobio ukupno: -Tri košarkaške lopte, dva košarkaška dresa, četiri sportske maje (2 polo + 2 obične) i ogroman sportski ranac... cool.gif Lepo je kad krenu da stižu poklončići... Ne mora... Ali je lepo... ;)

Timmy

Pogledah sad ekipe. U obe samo po 4 igraca i 50 bodiva viska. Verovatno su mi otpali ta dvojica.Kapiram da sad ne mogu da menjam nista.

Feindouno
Ne igra se... Igra se igre radi... :) Ali pazi, kada sam prošle godine iz više navrata dobio ukupno: -Tri košarkaške lopte, dva košarkaška dresa, četiri sportske maje (2 polo + 2 obične) i ogroman sportski ranac... cool.gif Lepo je kad krenu da stižu poklončići... Ne mora... Ali je lepo... ;)
Mislio sam na sistem takmicenja na SP manijace :DJa na fantasy atletici dobio stampac/kopir/skener, na fantasy-u casopisa "Kosarka" dobio sestomjesecnu pretplatu i to je to. Obe nagrade su mi bile zlata vrijedne, posto je Kosarka kasnila na kioske a meni stizala postom redovno a stampac mi je bio koristan milion puta.

Timmy

Sa okrnjenim timovima se dobro drzim. Tj. prvi je na 300. mestu, a drugi je zaser totalni, samo 2 igraca mi skupljau poene.

Feindouno

Promasaji:Stiven, Famutimi, Traore, Loncar, Varezao, Karmelo LiImam ih u svim timovima tako da nema potrebe da pratim dalje.

johnnioza

najbolja ekipa na 61. mestu:rašić-navaro-iljasova-carcaris-lav166 poena, 40-ak manje od prvoplasiranog. navaro može i bolje, taman da kompenzuje rašketov očekivani pad u narednim utakmicama.u ovoj drugoj najboljoj (rašić-onan-kleiza-carcaris-spliter, oko 100-tog mesta) onan imao negativan indeks u drugoj, a spliter skupio samo osam skokova za obe utakmice...očekivao sam malo jači učinak od njega.vidim da svi u vrhu imaju kombinaciju abas-hadadi na centarskim pozicijama, njih bi trebalo valjda da preteknem kad se prođe grupa...sad sam čekirao, za plasman se igra samo od 5-8. mesta, pa bi i po toj liniji trebalo da profitiram od gornje postave, ako svi nastave da igraju fino.

johnnioza

krenulo je propadanje <_< rašić-navaro-iljasova-carcaris-lav spali na 188. mesto, i to najviše zahvaljujući navaru. da mi je neko pričao kako će ovaj da ima 30 bodova manje od rašića posle četiri kola, nikad mu ne bih verovao :D i uopšte, najmanje bodova mi donosi od svih ovih igrača, a među najskupljima je. problem predstavlja i projektovana osmina finala grčka-španija, gde će mi ili carcaris ili navaro otići kući s tri utakmice manje.

Timmy

Imamo slicnu ekipu. Ja takodje Rasica, Navara i Carcarisa. Plus Durant. Peti je ispario jos pre pocetka (glupi B92 trpao igrace sa proslih turnira i one koje su selektori otpisivali angry.gif )... I takodje me nerviraju Navaro i ispadanje jednod od njih dvojice u 1/8 finalu.Na pocetku sam napravio plan da u svakoj ekipi imam po 1 naseg, Amera, Grka i Spanca. Racunao da ce te 4 reprezentacije morati uci u 8, pa da stizem razliku kad ostalima poispadaju Libanci i Kinezi, al sijo mi ga Djura..

Jose Raul Capablanca

Ja se držim u top 20, ali uskoro kreće moj vrtoglavi sunovrat, pošto će mi osminu finala igrati ravno 1 igrač, a četvrtfinale nijedan :D

Timmy

Takve protivnike ja volim. Krenete jako od pocetka, ali ne izdrzite do samog kraja :D

Jose Raul Capablanca
Takve protivnike ja volim. Krenete jako od pocetka, ali ne izdrzite do samog kraja :D
Pravio sam ekipu u kafani sa nekim društvom, i usput je pala opklada da ću biti ispred svih, a da smem da stavim samo jednog igrača za koga su oni čuli (nisu baš veliki poznavaoci neevropskih igrača)Naravno, već znam da sam dobio opkladu, zahvaljujuću triu Penney, Yi Jianlian, Hadadi... :D Edited by Jose Raul Capablanca

Feindouno

Radujte se Djianlianovci, dobili ste jos jednu utakmicu.

johnnioza

ko je prvak ppp-a?moja najbolja ekipa na 318. mestu - kalates, šafarcik, durant, skola, žorić. visok plasman bukvalno sa dva igrača i tri najgrđa pajsera. da se malo pažljivije birao ostatak, moglo se i jako do samog kraja.

Joe D

332. Rasic - Igudala - Delfino - Benzing - Gasol.Ovaj Bezing me upropastio.

Sign in to follow this  

• Create New...