Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Virtuelni Selektor

Recommended Posts

Feindouno
Jel ovaj Ali Traore takav krs kad sam ga izgleda samo ja uzeo?
Imam ga ja u par timova. Nije krs, trebao bi da ima bar 12+5 ako je vjerovati kladionicama i prijateljskim utakmicama.Na EP je bio uzasan, to je tacno.

BarryWhite

Remark: Rasel Vestbruk Fernando San Emeterio Marselinjo Maćado Novica Veličković Janis Burusis Remark2: Nando De Kolo Karlos Delfino Olimpio Cipriano Milan Mačvan Mark Gasol

Feindouno

Osama Dagles 7+9+6 a kosta 50-60. Doduse ispromasivao se kao kreten.

ficfiric

Ova ekipa mi je najbolje krenula:Marko Popović CROKirk Peni NZEKarlos Delfino ARGZaid Abas JORPiter Ramos PORA i ova bi bila dobra ekipa da Arojo nije zasrao:Karlos Arojo PORAmin Arziž TUNFadi El Katib LIBĐijanlijan Ji CHIJanis Burusis GREEdit:Ovaj drugi tim je posle prvog sabiranja zauzeo prvo mesto -_- Katib je jos u ovom timu dobro odigrao ali je podbacio Arojo i Arziz je promasio sve suteve, tako da se ovaj tim nece dugo zadrzati na prvom mestu. Mada, lepa slika je videti sebe na celu cool.gif

Edited by shexpirosq

Feindouno

Tradicionalno, najbolji tim 1100+

ficfiric

A u kurac!!!Kad sam prijavljivao tim (Marko Popović, Kirk Peni, Karlos Delfino, Zaid Abas, Piter Ramos) izgleda nisam na kraju pritisnuo Prijavi i sada ga nema na listi :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: Sad sam izracunao da bi taj tim imao 104 boda i imao bi 20 bodova vise od sadasnjeg mog najboljeg tima.Trenutno sam sedmi a moguce je da lep rezultat napravi i postava Pablo Priđioni ARG, Hejko Šafarcik GER, Ersan Iljasova TUR, Zaid Abas JOR, Tijago Spliter BRA

johnnioza

polako, verovatno će tek sutra da uračunaju sve statistike...za sada mi ovaj moj tim deluje najperspektivnije:raškeonan (18 poena danas)kleizacarcarisspliter

Edited by johnnioza

dare...

daretovi manekeni 88poena 116mestoBonifasio 1Rajt 15Kieza 26Ji 33Lav 15Ostali timovi oko 55-65 poena. Eee... A da sam verovao u Rašića, imao bih 111 poena, sa ovim gore timom...Vodeći igrač sa 122 poena u I kolu ima timRašić 22Peni 23Cipriano 7Ji 33Anderson 31Ostali iza su uboli ovih nekoliko jeftinih arapa sa 20+

Edited by dare...

Feindouno

Usralo ga. Ja sam uzimao ovog smrada Andersena ranije, nikad nista nije uradio govnar.

hattori

da, samo je problem sto ce takvi da popucaju kad im slavne ekipe sa jos slavnijim asovima poodlaze kucama posle prve faze.

dare...

Tja... Ja sam uglavnom igrao: .... nekog jeftinog gubitnika (Kalneitisa kad nemam Kiezu) ili Marka PopovićaRajt/DelfinoKieza/Nahbar/DurantJi/MačvanSpliter/Bourusis/Lav/ŽorićRazmišljao i oko dva jeftina francuza (Traore, Koffi), ali ko velim Francuzi su kurton, a velika im rotacija igrača, pa ih preskočih...Kad oni nabiše Špance...A sad od drugog kola ubacih 1 tim koji obećava kobajagi...TeodosićDelfinoJeftini arapin (`bem ga u ime) sa puno bodova od 45 kintiJiLavInače i ja u ovim igrama gde se tim ne menja, nikada nisam imao previše uspeha...

Timmi

prvi sam na mondu. peni, zizis, alex garcia, yi, maricna b92 najbolja 139. raske, navaro, delfino, benzing, Mahinmi

dare...
prvi sam na mondu. peni, zizis, alex garcia, yi, maricna b92 najbolja 139. raske, navaro, delfino, benzing, Mahinmi
Čestitke! :) Samo što Hattori reče, kada ove ribizle od timova otpadnu ovi nazovi MVP-i imaće manje utakmica, pa je sva šansa da ti Novozelanđani, Kinezi, Jordanci, Libanci, Australijanci... prdnu u čabar i završe takmičenje ranije...

ficfiric
da, samo je problem sto ce takvi da popucaju kad im slavne ekipe sa jos slavnijim asovima poodlaze kucama posle prve faze.
Jeste da ce otici kuci ali dok odu kuci igrace najmanje pet utakmica (ne znam da li se igra posle za plasman). Igraci iz jacih timova sa tako malim cenama mogu odigrati i devet utakmica ali tesko da sa klupe mogu skupiti toliko bodova kao neki starter Libana. 2007-e sam osvojio peto mesto. Kada sam sastavljao tim lomio sam se izmedju Ponkrasova i nekog indijanca sa istom cenom i odlucio sam se za Ponkrasova zbog toga sto igra za Rusiju i sto ce igrati vise utakmica. Naravno, zajebao sam se. Taj indijanac je za tri utakmice skupio vise bodova nego Ponkrasov za celo prvenstvo i da sam ga uzeo bio bih drugi i osvojio bih stampac :D. Ovako, nagrada je bila neka sportska enciklopedija koju nikad nisam ni podigao.edit: qoute Edited by shexpirosq

Feindouno

Ne igra se za plasman.

Sign in to follow this  

• Create New...