Jump to content
Sign in to follow this  
Feindouno

Virtuelni Selektor

Recommended Posts

Feindouno

Registrujte se OVDESvako ima pravo na 2 tima.Meni ovaj virtuelni selektor nikako ne lezi... od 8 dosadasnjih nisam nikad bio ni blizu plasmana u prvih 10 ali vazno je ucestvovati.

Joe D

tim 1: Bykov, Gecevicius, Delfino, Benzing, Sofotim 2: Acika Rasic, Igoudala, Delfino, Benzing, GasolOcekujem plasman oko 2000. mesta, znajuci moje dosadasnje uspehe na ovakvim nadmetanjima.

johnnioza

užasno nezgodan, ove silne angole, jordane, libane, obale slonovače i slično uopšte ne poznajem, a pobednička ekipa će sigurno imati neke jeftine igrače iz ovih zemalja. s evropskim prvenstvima je makar lakše snaći se, ako već visok plasman nije izvestan.

stejsi

b92:1) teo, aberkrombi, djuren, carcaris, gutijerez2) zisis, navaro, bogdanović, novica, sejkrmondo:1) peni, gečevičijus, siprijano, nilsen, sofo2) rouz, rudi, šepard (kanada), banić, santjagokontao sam da bi valjalo imati amera, španca, grka ili našeg, jer je to polufinale ako budemo prvi u grupi.

Feindouno

Da li je na Mondu isti princip? Moze link?Sofo ti je suspendovan 2 utakmice pa bas i nije pametno njega uzimati kao ni Teodosica.

stejsi
Da li je na Mondu isti princip? Moze link?Sofo ti je suspendovan 2 utakmice pa bas i nije pametno njega uzimati kao ni Teodosica.
evo ga link: http://www.mondo.rs/mondo_basket/turkey2010/?section=homepageznam za obojicu, ali kao što rekoh, verujem da će obe ekipe doći do polufinala, a njih dvojica su jako bitni za svoje timove. dodje mu na isto uzeti tea i recimo bogdanovića, kad će hrvatska ionako ispasti od nas u osmini finala :) btw, u kajzeriju sam, i mogu vam reći da je ekipa dosta teško primila kazne. što je (meni bar) prilično bzvz, jer ako ne dobijemo angolu, švabe i jordan bez krleta, odnosno prva dva bez tea, ne znam čemu ložana... koliko sam mogao da vidim danas, dosta su samouvereni, pa mi tim pre kuknjava nije jasna..jedva čekam da počne!

Feindouno

Jeste ali ce igrati utakmice za plasman tako da mu dodje na isto, valjda.

stejsi

vidiš, to sam nekako ispustio iz vida :isuse: jebeš ga, teo će ionako biti mvp :)

Timmy

Jel se za plasman igra samo od 5-8 mesta ili ima i dalje 9-13...to dosta utice na taktiku pravljenja timovaI dajte mi jednog amera sa najboljom statistikom. Nisam ih pratio, al kapiram da kod njih odskacu 1 do 2 igraca, pa ih valja staviti u tim. (mrzi me sad da pretrazujem njihove utakmice), zahvalan na odgovoru..Ja se razmisljam da li da metnem Kostu. Valjda mu cena nije velika, a imace 3 utakmice da lepe nabije statistiku.Inace, mislim da sam igrao svaki fantasi do sada i imao sam veoma razlicite rezultate. Jednom sam vodio 2-3 kola, al na kraju zavrsio oko 20. mesta. A prosli, ili pretprosli put, su mi obe ekipe bile oko 5000 mesta. Tada su me sjebale neke povrede, pa sam tonuo iz kola u kolo.U svakom slucaju, uvek se nadam visokom plasmanu :Pedit: ovo sto pronadjoh o amerima izgleda da Kevin Durent odskace, pa cu njega da stavim. I verovatno cu ici taktikom 2 jaka igraca i 3 slaba, pa sta bude od njih. Ranije su Novicki i Gasol bili najbolje opcije, ali sad ih nema.

Edited by Timmy

Tolaa

Tim 1: Bilaps, Navaro, Vinisijus, Velickovic, SejkrTim 2: Dijamantidis, Tepic, Igodala, Zupan, Gutieres

Feindouno

Durant i Rose ce davati najvise poena.Ja imam nekoliko ideja za jeftine igrace ali potrebno je da me ukenja malo.@ Joe D, sto Benzing, nije nesto pretjerano dobar bio u prijateljskim utakmicama.

Timmy

Daj neku ideju za te jeftine igrace :)Napravih 1 tim, Rasic, Navaro, Durent, Carcaris i neki Zoakkim iz Angole.Sam sam sebe iznenadio stavljanjem Rasica, al mi je cen abila odgovarajuca, pa eto. Od Koste sam odustao. Ne vredi on 80 bodova. A vidim da ljudi trpaju Macvana sto mi cudno. Nece on imati neku veliku minutazu, pogotovu kad se vrati Krstic

Feindouno

Ljudi su idioti :)Carcaris ti je dobra ideja.. a ideja za jeftinog igraca je Famutinmi ili kako se vec zove Kanadjanin, recimo. 65 ili 60 kosta a bio je dobar u pripremnim utakmicama.

Timmy

Fala vi :)I jos mi reci da li se igra za plasman od 9. do 13. mesta, pa cu ti uplatim jedan tike kao pokmlon za rodjendan :P

Feindouno

Pa igralo se to uvijek koliko ja znam, zato sam i najebavao jureci samo igrace iz dobrih ekipa ranije.Hauevr ne mogu sad da nadjem na sajtu, tacnije ovde ima samo plejsment od 5. do 8. Zbunjen sam sad, ceka se dare da odgonetne ;)edit:jok, definitivno nema

Edited by Feindouno

Sign in to follow this  

• Create New...