Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

:ziga: : "Ništa nije gotovo"BetaDan posle nesrećnog poraza reprezentacije Srbije na startu Mundijala, napadač :ziga: ocenio je da još uvek ništa nije gotovo.:ziga: je istakao da, bez obzira na poraz od Gane (1:0), 'Orlovi' i dalje imaju šanse da se plasiraju u drugu fazu takmičenja i da sve zavisi od mečeva sa Nemačkom i Australijom."Posle meča Nemačka – Australija odgledali smo snimak naše utakmice i svi smo bili zadovoljni kako smo odigrali, jedino što nismo uspeli da pobedimo", rekao je :ziga:."Ta tri boda su nam bila izuzetno važna, ali ni sada ništa nije izgubljeno, sve je u našim rukama. Pred nama su još dve utakmice i u igri je još šest bodova. Daćemo sve od sebe u pokušaju da pobedimo Nemačku", dodao je on. Napadač engleskog Birmingem sitija se osvrnuo i na svoju propuštenu priliku u duelu sa Ganom. "Lopta je nezgodno pala i ja sam bio ubeđem da će je zakačiti defanzivac Gane. Međutim, to se nije desilo, a ja sam je udario listom i ona je otišla na drugu stranu. Posle toga šanse su imali i Lumber.png i Krasić, ali nam je tokom cele utakmice falio taj završni udarac. Jednostavno nismo bili dovoljno koncentrisani u odsutnim momentima. Sa druge strane, Gana je gol postigla iz jedne jedine polušanse i to im je bilo dovoljno za pobedu", zaključio je :ziga:. On je dodao i da su dueli Srbija - Gana i Nemačka - Australija još jednom pokazali da na SP nema lakih mečeva."Danas svako zna da igra fudbal. Mi smo dobro igrali protiv Gane, uopšte nismo bili loši, stvarali smo šanse, kontrolisali loptu, ali na žalost nismo uspeli da postignemo gol. U drugoj utakmici u grupi, Nemačka je prikazala sjajnu igru i savladala Australiju, koja je skoro celo poluvreme igrala sa igračem manje. Objektivno sada je sve na nama. Moramo da verujemio u prolaz i da se što bolje pripremimo za predstojeći duel sa Nemačkom", istakao je :ziga:, koji je protiv Gane, pored zadataka u napadu, konstantno pomagao i u defanzivi. "To je bio moj zadatak. Igrali smo sa dva špica i ja sam igrao iza Pantelića. Kao i ceo tim, trudio sam se da ispunim sve zadatke i to je to. Mi nećemo kalkulisati sa četiri boda. U preostale dve utakmice trudićemo se da pobedimo. Može da se dogodi i da nam četiri boda budu dovoljna za prolaz u drugi krug, ali mi moramo ići na pobedu, pa šta nam Bog da", jasan je bio :ziga:. On je priznao da su Nemci veoma jaki i da Srbija u meč sa 'pancerima' mora da uđe maksimalno koncentrisano. "Nemci su mnogo jaki. Oni su bivši prvaci sveta i vicešampioni Evrope, a svoju snagu su pokazali i protiv Australije. U meč sa Nemačkom moramo da uđemo maksimalno oprezno i da pokušamo da ih ugrozimo iz kontranapada. U svakom slučaju, šta god da odluči selektor Antić, mi ćemo to pokušati da realizujemo na terenu i na kraju pobedimo. Ubeđen sam da ćemo proziv Nemaca stvoriti barem dve ili tri izgledne šanse", rakao je napadač Srbije, koji je na kraju ocenio da će mnogo toga zavisiti od pristupa narednoj utakmici. "Nema šta, mi znamo šta moramo da uradimo. Najvažnije je da ostanemo mirni i da što pre zaboravimo Ganu i koncentrišemo se na mečeve sa Nemačkom i Australijom", zaklljučio je :ziga:.
post-496-12764432287637.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...