Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

ne znam zasto su svi ovi postovi prebaceni na Zigu, ali da odgovorim. to sto nismo primili gol zbog Ivanovica ne znaci da je odigrao na svom nivou. nije li on jedan od najboljih na svojoj poziciji izmedju ostalog i zato sto zna da bude veoma opasan u ofanzivnim segmentima igre? danas toga nije bilo, osim onog suta. Stankovica sam primetio samo u trenutku kada se jednom zapetljao sa loptom i umalo je izgubio. bio je nevidljiviji od Milijasa koji po difoltu biva hranjen govnima, kako god odigrao.
Ja samo mislim da pored onakvog Pantelića i gola koji smo primili iz Penala, a sa plitkom odbranom gde uglavnom sve zavisi od poslednje linije, nema smisla govoriti o lošoj odbrani. Oni nisu primili gol iz igre, i kraj. Poenta mog prošlog posta je da nemamo mi Mesija koji može da uzme loptu i da ređa cele odbrane. Nekad učinak igrača zavisi od postavke igre, od načina igre, a mi smo je "postavili" u ovom meču tako da su mi ogadili i fudbal i prvenstvo i repku i televizor na kome sam gledao tekmu. Sreća pa se nisam zajebao i kupio dres. Tako da, krivim Antića za SVE, igrače po najmanje. On ih bira, i on im govori kako da igraju.
Link to comment
Ocigledno ne vide. Misle da mi zelimo da im "uvalimo" Rukavinu za koga i ptice na grani znaju da nije zasluzio poziv u reprezentaciju. Ali ne, mora i dalje da se hejluje Zigicu i Pantelicu.Bitno je da je njegov kumasin stankovic zadovoljan sto igra..
zamolio bih te da ne lupas.
tacno tako. na svu ovu muku, sad mi kace tu bedeviju...
A sta to "lupam"? Vecito se gura - Zigic - koji je BIO odlican igrac ali sada je spor, spor, i da ponovim jos jednom SPOR. Plus nema utakmice u nogama odakle proizilazi i nesigurnost - morao je neko drugi umesto njega - Mrdja recimo, koji je u odlicnoj formi. Pantelic, sta reci o njemu kada je kljucni momenti on sa 10 metara sam, neometan promasio celu loptu.Milijas - imao je par dobrih poteza i par oduzetih lopti ali to je bilo sve jer nije mogao da trci vise od 15 minuta.Odbrana je bila odlicna, do "kuzmanovic" momenta ali tvrdim da bismo bolje prosli sa nekom formacijom golman-vidic-ivanovic-lukovic-kolarov-stankovic-kacar-krasic-jovanovic-mrdja-(lazovic/zigic/pantelic). Ne moze se tvrdoglavo gurati nesto sto ne ide ..
Lupetaš oko Žigića. Za Pantu stoji.Žigić nije odigrao ništa gore od ostatka/svog proseka u kvalifikacijama. Koliko je imao prilike. Več je neko rekao da je zahvaljujući taktici oteran unazad, u odbrani je imao par odličnih skidanja i uklizavanja, i to je to. Osim onog promašaja, al jbg.Koliko god bilo zanimljivo pominjati nedostatak upotrebljivih centaršuteva™, napadač ne može ništa da uradi ako u timu ne postoji sredina ni bokovi, što je danas bio slučaj. Realno, ja sam očekivao da Lazović menja Pantu, s obzirom da je ovaj danas imao daleko više lopte u nogama i sve je kvalitetno zasrao.Žigić jeste igrač koji (ofanzivno gledano) zahteva minimum organizacije u igri. Ne dešavaju se Roma i Partizan svaki dan.Ovo za Mrđu je neozbiljno. Ne znam da li neko stvarno može da pretpostavi da taj može da odigra bilo šta na SP. a da nije ultra iznuđeno rešenje u pitanju. Mislim, kao da ga ne gledamo već 10 godina u TSL i šire, možda je odjednom naučio da igra fudbal.
@Black George: to uvlacenje klubaske patkometrije na mala vrata je totalno deplasirano u ovom trenutku. Grilijas je imao svojih losih ali i dobrih momenata danas, ucinak Zigica i Pantelica je mizeran bio danas, slazem se. jasno je da je Panta trebalo da ide napolje a ne Jovanovic i da bi sve verovatno bolje izgledalo, isto tako je jasno da su danas totalno podbacili oni od kojih se najvise i ocekivalo: Krasic pre svih, Ivanovic, Stankovic...i da, napokon je neko pomenuo ono sto sam primetio za vreme utakmice, a totalno zaboravio do sada - kriminalna skok igra. ne znam cemu onoliko bunarenje kada su nam skoro svaku loptu skidali. nama, "najvisoj reprezentaciji na turniru"
Krasić nije briljirao, ali se vraćamo na situaciju pre nego što je Krasić eksplodirao u dresu repke, kada je razapinjan na krst kad god krene u prodor i ne prođe, da bi postao ukratko bog fudbala malo kasnije, naravno, kada je i repka počela da igra kako treba uz nešto što barem liči na fudbal, gde se videlo da postoji sistem neki, i neki plan šta ko treba da radi u napadu što je automatski omogućilo i njemu i Lanetu da se proslave. Ili su oni od jednom naučili da igraju fudbal?Možda grešim, ali Krasić danas nije imao više od 3, 4 prilike za karakteristične prodoe po desnoj strani. Kad god je dobio loptu, u sekundi je bio udvajan (to je verovatno bilo "slučajno"), krenuo je u 2, 3 prodora, nije prošao, pa šta sad?? Ne znam šta je jedno vreme tražio u sredini terena, u svakom slučaju, on nije zakazao, zakazao je onaj ko je igru postavio tako da mi ne možemo da prdnemo, ako ne mogu da prdnu jedan ili dva igrača. Krasića su branili, bilo je lufra levo što je Lane u jedan dva slučaja umalo kaznio, kao i Lazović na kraju.Što se tiče Stankovića, i Ivanovića? Nismo primili gol, tako da je kritikovanje Ivanovića neosnovano a i nebitno, nije da nam od njega zavisi da li ćemo dati gol ili ne. Ovde je bio problem igra u NAPADU. Stanković igra jedno te isto 100 mečeva poslednjih, igra kao zadnjeg veznog, trčkara oko centra, nadajući se da će neko drugi da organizuje napad, samo što je problem što i ostali to isto misle.
ne znam zasto su svi ovi postovi prebaceni na Zigu, ali da odgovorim. to sto nismo primili gol zbog Ivanovica ne znaci da je odigrao na svom nivou. nije li on jedan od najboljih na svojoj poziciji izmedju ostalog i zato sto zna da bude veoma opasan u ofanzivnim segmentima igre? danas toga nije bilo, osim onog suta. Stankovica sam primetio samo u trenutku kada se jednom zapetljao sa loptom i umalo je izgubio. bio je nevidljiviji od Milijasa koji po difoltu biva hranjen govnima, kako god odigrao.
Ja samo mislim da pored onakvog Pantelića i gola koji smo primili iz Penala, a sa plitkom odbranom gde uglavnom sve zavisi od poslednje linije, nema smisla govoriti o lošoj odbrani. Oni nisu primili gol iz igre, i kraj. Poenta mog prošlog posta je da nemamo mi Mesija koji može da uzme loptu i da ređa cele odbrane. Nekad učinak igrača zavisi od postavke igre, od načina igre, a mi smo je "postavili" u ovom meču tako da su mi ogadili i fudbal i prvenstvo i repku i televizor na kome sam gledao tekmu. Sreća pa se nisam zajebao i kupio dres. Tako da, krivim Antića za SVE, igrače po najmanje. On ih bira, i on im govori kako da igraju.
Dosta sa spamovanjem! Moderacijo, reaguj! angry.gif
Link to comment

a i bas Mu je fino stajao dres ne znam zasto se neki bune :wub: verovatno je nesporazum nastao sto su Mu nepravedno dodelili zuti, pa sudija je bio neobavesten, ali obavesticemo ga preko svece :ziga::ziga::ziga:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...