Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

Bio bi red da žile dobije svoj PDF sad kad predje u Rasing! -_- Pošto će biti svakodnevnog i brutalnog penetriranja protivničkih odbrana biće mali ovaj 1 topić za ispratiti sve to...Mislim da za početak treba da imamo bar ove topiće - žiletovi hettrikovi, žiletove asistencije, žiletovi obični* golovi, žiletove slike sa terena, žiletove casual slike, žile i ja, žile u umetnosti (slobodna forma, može haiku, umetničke fotografije, kratak film)...*shvatiti uslovno
nisi upucen. u Srba to se zove kezual
Link to comment

Fudbaler Valensije Nikola žigić sigurno će tokom zime napustiti taj španski klub, ali još uvek nije poznato gde će nastaviti karijeru, piše ?Sportski žurnal?.Iako se tokom prošle nedelje pojavila informacija da će žigić na pozajmicu u Santander, visoki napadač rekao je da je još uvek sve otvoreno kada je u pitanju njegovo budući klub. ?Sve je još uvek otvoreno. Ništa nije završeno iako se poslednjih dana pisalo da je moj odlazak u Rasing već gotova stvar.Do početka prelaznog roka ima još desetak dana i ne želim da se mnogo opterećujem do tada?, rekao je žigić za ?Sportski žurnal?.U štampi se pojavila informacija da je najveći problem u prelasku žigića visoka plata srpskig internacionalca. Bivši fudbaler Zvezde je to demantovao.?To nije istina. Ne znam odakle takve informacije. Meni je najbitnije da i ja i Valensija budemo zadovoljni. želim negde gde ću da igram u kontinuitetu, to mi je potrebno. Da nisam izgubio samopouzdanje pokazuju i mečevi u UEFA kupu protiv Briža i Sent Etjena, kada sam postigao golove.?žigić je u Valensiju stigao prošlog leta iz Rasinga iz Santandera. Ceo transfer iznosio je 20 miliona evra, ali žigić u novom klubu nije dobio očekivanu priliku.Majstor je i za golove i za intervjue... :Hail:

Link to comment
  • 2 weeks later...
Srpski centarfor Nikola Žigić, koji je od prošle nedelje na pozajmici u Santanderu, izjavio je da mu je sada cilj da postiže što više golova za ovaj tim."Golovi su moj život i zato nameravam da u Rasingu budem što efikasniji", rekao je Žigić koji će u Santanderu nositi dres sa brojem 12. Žigić je istakao da ne želi da gleda u prošlost, već samo u budućnost. "Ovaj klub, baš kao i Valensiju, smatram svojom drugom kućom", istakao je Žigić. Predsednik Santandera Fransisko Pernija izrazio je zadovoljstvo što će srpski fudbaler ponovo igrati za klub, čiji je bio član do pre dve sezone. "Ovo je veliki dan za sve nas. Želim Nikoli da poželim dobrodošlicu i da mu poručim da će naš klub biti njegova kuća", rekao je Pernija.
Kakav čovek :Hail: , sve je oprostio ovim dušmanima iz Valensije. -_- ''Ovo je veliki dan za sve nas!''
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...