Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

  • 5 months later...

Čuj primeti, i video našao...Da sam malo rečitiji napisao bih i kratak sastav (do 100 rečenica) o vanvremenskoj lepoti Žiletovog majstorskog gola. Mada nisam siguran ni da je srpski jezik dovoljno bogat da opiše lakoću sa kojom Žile to radi, te umeće i gracioznost pokreta ovog istinskog velemajstora, jednog od retkih preostalih :wub: Mislim da će ova godina u istoriji ostati zapamćena po globalnoj recesiji, izborima u Americi, i onom Žiletovom golu...

Edited by stamcha
Link to comment
  • 1 month later...
Racing pobedio City 4-0
FT Racing Santander [3 - 1] Manchester C.11' I. Marcano 12' M. Tchit? 18' [1 - 0] J. Pereira T.B. Haim 28' D. Hamann 30' [2 - 0] O. Serrano 48' C. Navas 49' B. Elano 55' [3 - 0] J.V. Espr?n 70' P.J. Zabaleta 81' V. Kompany 90' [3 - 1] F. Caicedo
Link to comment

Bio bi red da Žile dobije svoj PDF sad kad predje u Rasing! -_- Pošto će biti svakodnevnog i brutalnog penetriranja protivničkih odbrana biće mali ovaj 1 topić za ispratiti sve to...Mislim da za početak treba da imamo bar ove topiće - Žiletovi hettrikovi, Žiletove asistencije, Žiletovi obični* golovi, Žiletove slike sa terena, Žiletove casual slike, Žile i ja, Žile u umetnosti (slobodna forma, može haiku, umetničke fotografije, kratak film)...*shvatiti uslovno

Edited by stamcha
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...