Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

Ahahahhahahha, ja se još čudim otkud Valensija igra sa Realom, mislim se da li sam lud, da nije neki kup/superkup ili šta već i čudim se jer se svugde priča samo o meču sa Barsom, kad ono Real Union, iliti Kralj Sindikat :D Dno! :)
Uvjek nam pokvaris zabavu...
Link to comment

Rasprodaja u Valensiji. Ide Zigic?

1680175334476a61e03d3f3790737361_big.jpg

Akcija otkaza igračima u Valensiji još nije gotova, piše Marka. Novi trener Ronald Kuman ranije je izjavio je da ne želi u ekipi Kanjisaresa, Albeldu i Angula. Lista nepoželjnih igraca trebalo bi da se proširi narednih dana a na njoj će se naći, tvrdi španski dnevnik, Fernandes, Visente i Nikola žigić. Portugalac Fernandes i srpski reprezentativac Zigic su stigli prošlog leta za ukupnu sumu od 36 miliona evra (po 18 svaki). Uprkos tome, oni nisu bili u prvom planu ni kod prethodnog trenera kikea Floresa, ni kod njegovog naslednika Kumana. Kuman je čak u utakmici protiv Barselone u prvu ekipu ubacio dvojicu debitanata iz juniorske ekipe. Fernendes i žigić nisu ušli u igru ni u drugom poluvermenu, što je bio znak, posebno žigiću, da nisu poželjni. Za sada nema vesti da li je dobra igra u sredu uveče popravila status Nikole žigića u ekipi. On je bio strelac oba gola u pobedi Valensije na gostovanju u Irunu u Kupu Kralja. Valensija je na poluvremenu gubila 0:1. Napadač Visente bi takođe uskoro mogao da bude prodat. On se početkom sezone sukobio sa klupskim lekarom Antoniom Hinerom, inače porodicnim lekarom predsednika kluba Solera. Visente je prethodnih godina često bio povređen. Vratio se posle petomesečne pauze. Taj 26-godišnji igrač optužio je Hinera da ga je pogrešno lečio.Kumara je teski debil...

Edited by MiddleClass
Link to comment
:Hail: nek ne bere brigu™... neka ide bilo gde, samo da može da igra... sve ostalo je stvar rutine... a valencia će decenijama osećati posledice ove katastrofalne odluke... uostalom vidi se to već u ovoj sezoni... bog je ljut na slepe miševe, jer njegov jedinac azasluženo adobija prilikoo...
Link to comment

Žigića na stranu, ne razumem žašto daju Kumanu toliko poverenja da ovo radi sa klubom? :blink: Biće im Kike Flores greška decenije, za ovog plavušana je bio Profesor™ lično angry.gif

Link to comment

Tnx za videJo, mada me ukenjalo da od minut koliko dnevno provedem uz TV ufatim golove u B92 vestima.Šta reći, sem Žiga. Posebno ističem prvi gol, u kome Žiga nije nabiJo, nego gađO kroz noge, drugi je suva rutina...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...