Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

Jes... 1 precka + 1 stativa
Objasni Dinamomrzitelju da je :Hail: ušao sa klupe i unio živost u napad Valencije te da nije sviran penal za Valenciju nakon što je :Hail: neodbranjivo loptu poslao u igrača Atletica koji je stajao na stativi! angry.gif
Link to comment
small_klokan.jpg.jpg has spoken.
Žigić: Znam koliko vredim!BARSELONA, 17. januara (Tanjug) - Napadač Valensije, srpski reprezentativac Nikola Zzigić, izjavio je danas da je svestan koliko vredi i da ga ne zanimaju priče koje kruže o njegovom eventualnom prelasku u drugi klub. Golgeter španskog prvoligaša dodao je da su ga glasine o prelasku u drugi klub samo još više motivisale, ističu španski mediji."Dajem sve od sebe i na utakmicama i na treninzima. Da li ću da postignrem gol ili ne, pitanje je i sportske sreće, a ne samo kvalitetra ", izjavio je Zzigić koji je u prvoj utakmici osmine finala Kupa kralja u sredu postigao prvi gol u pobedi nad Betisom od 2:1.Reprezentativac Srbije potvrdio je da će najveroavtnije ostati u redovima Valensije, uprkos glasinama da ga je trener Ronald Kuman već stavio na transfer listu."Siguran sam da Kuman računa na mene, naročito otkako sam na poslednjim utakmicama dokazao da zaslužujem njegovo poverenje", rekao je Zzigić.On je priznao da je situacija nešto ranije bila "potpuno drugačija"."Kuman mi je sada dao šansu i ja sam je iskoristio", naglasio je Žigić.Mediji su ranije spekulisali da bi Žigić mogao da predje u Sosijedad iz San Sebastijana, trenutno drugoligaša, ali je srpski napadač odbacio takvu mogućnost."Nisam imao nikakav direktan kontakt sa tim klubom", naglasio je Žigić.
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...