Jump to content
IGNORED

Robot u kući


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 years later...
On 16. 7. 2020. at 10:50, Boycie said:

roborock S6

 

Ja sam podlegao euforiji i uzeo S8 za black friday. Danas ga pokupim i iako sam usisao juce odlucim na test.

Uslovi skoro idealni za njega jer nema nezgodnih prepreka i nema kucnih ljubimaca. 

 

Trebalo mu je duplo vise vremena nego meni ali hajde prvi pmu je put.

Sam rezultat je neverovatan. Kad smo ispraznili onu plasticnu kutijicu nismo mogli verovati sta je sve nahvatao.

Fascinirale su me dve stvari: jacina kojom usisava tepihe i kako je kad je video da ne moze na tepih sa jedne strane mirno kruzio i na kraju se popeo sa strane gde puno lakse.

 

Zasad mi je jedino software previse komplikovan ali valjda cu se navici.

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, bags said:

 

Ja sam podlegao euforiji i uzeo S8 za black friday. Danas ga pokupim i iako sam usisao juce odlucim na test.

Uslovi skoro idealni za njega jer nema nezgodnih prepreka i nema kucnih ljubimaca. 

 

Trebalo mu je duplo vise vremena nego meni ali hajde prvi pmu je put.

Sam rezultat je neverovatan. Kad smo ispraznili onu plasticnu kutijicu nismo mogli verovati sta je sve nahvatao.

Fascinirale su me dve stvari: jacina kojom usisava tepihe i kako je kad je video da ne moze na tepih sa jedne strane mirno kruzio i na kraju se popeo sa strane gde puno lakse.

 

Zasad mi je jedino software previse komplikovan ali valjda cu se navici.

A samo si hteo da pohvalis robota :D.

 

Odlicna stvar :). Jos kad "nauci"

  • Haha 2
Link to comment
  • 1 month later...

Ja starog Xiaomija imam, zvani Mićko, već skoro 5 godina i prezadovoljan.

 

Jeste da mi je prostor komplikovan i da zbog psa može da bude dlaka koliko hoćeš, ali mogu da zamislim kakvi su sada noviji modeli koji sve radnje rade.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...