Jump to content
IGNORED

NNN rasplet filma


Aće

Recommended Posts

ček bre toni, koe je ovo sranje. aj što je ceo film težak klišej, kraj je totalno stupidan. šta kao on ih pobio, izašo iz auta i za 30 sekundi se raščišćava magla i stiže vojska. :lol:protraćih sat i pol života.
+1 očajan film.
Link to comment

a jebiga bro. film radjen po kingu, coeku koji ima jedno 3, 3ipo templejta koje fakat maestralno ponekad popuni, naravno da je pun klisea. a kraj svakako nije ocekivan.sori, meni to bas drag film. :(edit: ma sta sori, nemas ti duse! angry.gif

Edited by ToniAdams
Link to comment

ma ok klišeji, ne bi mi smetalo da nije moronskih razvoja događaja, dijaloga i takvog kraja. ček, aj da su sedeli u kolima 5 dana pa da mu je pukao film i pobio ih, ili ako je već mislio odma da ih pobije, zar ne bi bilo uverljivije da kad je izašao, hoda makar pola dana dok ne sretne nekoga. ovo da se u momentu kad on izađe iz auta pojavi kolona od zilion tenkova i vojnika iza(!) njih, bez da su je pre toga pretekli, susreli ili šta već je tako glupo da me boli mozak.izvini, možda sam ljakse i ne razumem kinga, al jako ispizdim kada očekujem nešto vau a dobijem šut u mošnice.

Link to comment

o jebote, bili su ocajni, na kraju snaga, uplaseni, razocarani sto su zamalo uspeli.jebga, meni to najbolji king na teveu posle sajninga.aj, ako ce ti biti lakse, daj mi neki krs da odgledam, obecavam da cu ispostovati :)

Link to comment

Možda jeste bolje, ali bi bilo očekivano.Retko mi se zadesi film koji me iznenadi završetkom tako da mi ne smeta ni ako je ceo bio krš.

... I Prestige mi još pada na pamet, kao pozitivan primer...
50/50 zato što jesam ukapirao da nešto nije u redu s Bejlom, ali

baš twin bro-a nisam očekivao.Tripovo sam da je Bejl ranije došao do Bowie-a i dobio sličnu kopir mašinu

Edited by ion
Link to comment
ček bre toni, koe je ovo sranje. aj što je ceo film težak klišej, kraj je totalno stupidan. šta kao on ih pobio, izašo iz auta i za 30 sekundi se raščišćava magla i stiže vojska. :lol:protraćih sat i pol života.
isti osecaj. mrzeo sam sebe mesec dana sto pogledah ovu glupost sve sa umobolnim krajem.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...