Jump to content
IGNORED

NNN rasplet filma


Aće

Recommended Posts

Dobri:(Stephen King's) The MistFilm je, ja bih rekao, korektan, za žanr kome pripada; Ali kraj.. Trenutak kad se magla diže i glavni junak ukapira...Beng!Wild ThingsKo je tu koga zayebao?Taman kad neko hoće nekome da zabije "nož u leđa", otkrije da je to neko pre njega već učinio, a i da ga je upravo tog trenutka i njemu saterao. The IllusionistLepo zamišljeno, lepo učenjeno, neočekivano.Bedak:Ovde bi, umesto filma, radije stavio kraj/rasplet serije Lost.Toliko kenyaže ni oko čega.

Link to comment
Dobri:(Stephen King's) The MistFilm je, ja bih rekao, korektan, za žanr kome pripada; Ali kraj.. Trenutak kad se magla diže i glavni junak ukapira...Beng!
to po meni jedan od najboljih (i najdepresivnijih) krajeva filmova inace. sa sve dead can dance u pozadini. spektakularno.
Link to comment

pa mlogo je manje "otvoren" kraj nego u knjigi, a posto sam nihilist, meni je i bolji :)

necu da vam recem sta bude, zaebavam se

Edited by ToniAdams
Link to comment

ček bre toni, koe je ovo sranje. aj što je ceo film težak klišej, kraj je totalno stupidan. šta kao on ih pobio, izašo iz auta i za 30 sekundi se raščišćava magla i stiže vojska. :lol:protraćih sat i pol života.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...