Jump to content
IGNORED

NNN rasplet filma


Aće

Recommended Posts

sigurno ste gledali bar nekoliko filmova ciji kraj vas je odusevio, iznenadio, skenjao...pa izvolte onda tri moja za pocetak italian job... sta bi posle???article-1090136-02A18192000005DC-531_468x383.jpgthe others... nisam ocekiv'o :Dimgthe%20others3.jpgsaw... kad je gari ust'o ukenjo sam se u gace fje3dh.jpg

Link to comment
slabo pamtim... ali na prvu loptu ovo
Прогледала дабогда. Морао сам поново да погледам читав филм - може у нових седам светских чуда заједно с Предатором, Терминатором и Рокијем.
Link to comment

 Zodiac, cak je valjda radjen po istinitoj prici... Znaci, neki lik je pre xx godina ubijao po Americi a usput policiji slao neka pisma i na taj nacin ih mako drkao, verovatno da bi pokazao da mu se moze i da je jako zajeban. I tako, gledam ja film ocekujuci rasplet kad ono odjednom kraj. Pa jebote, koji kurac ste snimali film kad lik nije uhvacen?!  :isuse:

Link to comment
  • 2 months later...

Najbolji krajevi:1.The Usual Suspects2.Saw3.The Man Who Wasn't ThereNajgori kraj:3:10 To Yuma(2007) - film je do zadnjih 10 minuta jako dobar,ali onda brate mili su ga zasrali da je to nevjerovatno.

Link to comment
  • 8 months later...

Life of David GaleDok gledam filmove, uvek se trudim da ne razmišljam šta će biti do kraja ili ko je ubica ili bilo šta slično, ali kraj ovog filma me baš uhvatio "spuštenih gaća".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...