Jump to content
IGNORED

Crkva u parku - legalno ili ne?


Аврам Гојић

Recommended Posts

e vish nisam znao za to. lepoa setio sam se i da imamo i adventisticku crkvu. udomili smo odbacene i prezrene subotare, pruzili im toplu bratsku ruku...troolooff
Ja sam cuo da ste jedno vreme furali i Hari Krisnu - valjda je jedan iz prve postave Zabranjenog Pusenja neko vreme bio tamo kad je stigao iz Sarajeva
Link to comment
Ja sam cuo da ste jedno vreme furali i Hari Krisnu - valjda je jedan iz prve postave Zabranjenog Pusenja neko vreme bio tamo kad je stigao iz Sarajeva
Hare Krisne su do 1989. bile u Borci. posle su presli na Calije.
Link to comment
Mozda je to motiv za novi hram na Karaburmi? Odbrana srpskog Dunava?
Nope. U svrhu odbrane srpstva od najezde sekti valja privesti kraju izgradnju vracarskog spomen-hrama, jerbo su Kriske od pre 4 godine na Vracaru.
Link to comment
Nope. U svrhu odbrane srpstva od najezde sekti valja privesti kraju izgradnju vracarskog spomen-hrama, jerbo su Kriske od pre 4 godine na Vracaru.
Prilaze centru, znaci. E mi cemo da instaliramo 1 hram preko puta Pozorista
Link to comment
e vish nisam znao za to. lepoa setio sam se i da imamo i adventisticku crkvu. udomili smo odbacene i prezrene subotare, pruzili im toplu bratsku ruku...troolooff
U Borči? Ja sam čuo da se mnoštvo adventista odlučilo da spašava živu glavu i bega u Ameriku, paljene su im crkve i napadani su. Niko živi o tome da pisne niti da ih zaštiti... angry.gif
Link to comment
Ja sam cuo da ste jedno vreme furali i Hari Krisnu - valjda je jedan iz prve postave Zabranjenog Pusenja neko vreme bio tamo kad je stigao iz Sarajeva
Minka, cini mi se. Bio je ozenjen cerkom moje razredne iz srednje
Link to comment
U Borči? Ja sam čuo da se mnoštvo adventista odlučilo da spašava živu glavu i bega u Ameriku, paljene su im crkve i napadani su. Niko živi o tome da pisne niti da ih zaštiti... angry.gif
pobegli su izgleda i iz amerike i dosli u ovu oazu verske trpeljivostia evo i kinezi digli sebi neki kurac na obodima borce. samo sto prepodne radi kao trafika a uvece je hram01.jpg
Link to comment
pobegli su izgleda i iz amerike i dosli u ovu oazu verske trpeljivostia evo i kinezi digli sebi neki kurac na obodima borce. samo sto prepodne radi kao trafika a uvece je hram
У вецеу је храм? :PТамо(рж) сам до Њујорка ишао неким кинеским бусом, ноћним... биле су три фирме (Тигарбус, Данашњи бус и још једна) и имале су две аутобуске станице на километар једну од друге. Пошто су те станице радиле само два-три сата дневно (око 11 увече па док не прође последњи око 1 ујутро), преко дана су биле нешто друго. Једна је била перионица, а друга ресторан: "Wok 'n' Roll" :D.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...