Jump to content
El Mago

Srbija u Londonu 2012.

Recommended Posts

Gromiko

Nađoh već prvu projekciju osvojenih medalja za OI :lol: . Uradio je usatoday , a ovde možete videti i kako je šta predviđeno http://www.usatoday.com/sports/olympics/medal-tracker.htm#country-tab .Nama pripada 5 medalja:zlato - vaterpolosrebro - Čavićbronze - Zlatić , odbojkaši i Đoković.NE znam po kom algoritmu su ovo radili, no nije ni važno. Od 302 discipline (koliko ih ima na OI ) , jedino nisu obradili 3 i to dublove u tenisu (muški, ženski i mešoviti), a nije nerealno da bi nam i tu udelili nešto :) .Inače kada bi stvarno ovako prošli na OI ja bih bio zadovoljan. Mislim da će projekciju menjati jednom mesečno, ovo je stanje od 29. aprila.

werbatim

Asmir Kolasinac 20.50 m na finalu kupa, i u centimetar ispunjena A norma!

hazard

Miks? Zar to ima uopste na OI?

keitel

Uvodi se sledeće godine, stvarno ne znam iz kog razloga.

Gromiko

Da u Londonu se miks vraća na OI posle Pariza 1924. godine :) . Inače biće 302 discipline, isto kao i u Pekingu, ali ima sitnih izmena, izbačeni su bejzbol i softbol, po prvi put će biti ženskog boksa, vraćen je pomenuti miks u tenisu. Dakle sitnice, ali sitnice koje nama mogu da donesu jednu medalju.

renne

vaterpolo

Gromiko

Naši su prva vaterpolo reprezentacija (osim Britanaca naravno) koja se plasirala na Igre. Tako smo udvostručili broj olimpijaca. Sada imamo sigurnih 26 putnika u 4 sporta.

Boza_zvani_Pub

i jednu, mozda i jedinu medalju.

hazard
izbačeni su bejzbol i softbol,
e dobro su se setili :) Edited by hazard

ajgor
e dobro su se setili :)
Maločas čitam ljutiti dopis jednog domoroca na BBC-jevom sajtu koji se buni jer, zaboga, nema pikada na OI :)

Gromiko

Dakle Mihail Dudaš izborio B normu u desetoboju rezultatom 8117. 27 sigurnih sportista za sada, u 4 sporta (atletika, streljaštvo, plivanje, vaterpolo)

Edited by Gromiko

kapetanm

Nisu nam predvideli ništa u streljaštvu?

teacher
Dakle Mihail Dudaš izborio B normu u desetoboju rezultatom 8117.
Sjajna vest za Dudaša, obzirom u kakvim uslovima trenira. Ne mogu da verujem da ćemo imati desetobojca na OI.

Gromiko
Nisu nam predvideli ništa u streljaštvu?
AKo misliš na prvi post sa druge strane, odnosno predviđanje usatoday.com, predvideli su bronzu Andrije Zlatića u disciplini 10m vazdušnim pištoljem.

• Create New...