Jump to content
IGNORED

Hattrick


Ros

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nexus13

    21

  • levi

    19

  • Ros

    15

  • Luc

    15

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

hetrik je u padu sa igracima i timovima..zescem..jesi sesta liga? ima gomila novina.. masa navali da trenira defanzivnog napadaca...i samo to..oni za par sezona smanje uticaj istog pa daju veci uticaj odbrani pa se pola timova sjebe kao ja..ja treniram 4 5 1...najbolje da imaju isti skil odbrane i pleja. pa ih rotiras subotom i srijedom...i na sezonu ili pola mijenjas tip treninga sa odbrane u plej..vidim sad to prolazi..

Edited by beeva
Link to comment
  • 3 weeks later...
Jbg, opet se registrovao...Ima li nekih novina u odnosu na period pre 3-4 godine? Koje formacije, koji treninzi su najbolji?
Dobrodosao! Tek sad vidim post jbg.A cackaju stalno nesto i mjenjaju pa to smara one koji igraju sto godina. Meni je ok. Akademija je zabavnija od starog izvlacenja omladinaca na klik. Trening su ubrzali pa se sad mogu trenirati i stariji igraci sasvim fino. Nalickali su ga malo. Okrenuli se marketingu i novim korisnicima pa su zaustavili osipanje ljudi. Sta znam, meni je i dalje zabavno...
Link to comment
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Igram ja, tavorim već tri sezone u četvrtoj ligi, odakle sam došao posle dve sezone u trećoj, što mi je bio i maksimum. Moram priznati da se HT-u negde izgubio šmek, ili sam se ja zasitio, pa mi se samo čini. Više igram po nekoj navici, desi mi se i da ne postavim taktiku za ligu.EDIT : A što je ova tema na Ostalim sportovima, zar joj nije pre mesto na Računarima ?

Edited by Ayatollah
Link to comment
Igra li jos neko? Ja uzo kup dancing_smiley_bigger.gif
Svaka cast!I dalje sam u Prvoj Ligi CG. Stagniram iz sezone u sezone, ali sam vazda u prva tri zahvaljujuci mahinacijama, namjestanju i spletkarenju. :)
Link to comment

Jel igra neko PPM?Ja počeo hattrick pa prešao na ppm jer je bilo 2 sporta odjednom. Sad ima 3 (fudbal, rukomet, hokej) a košarka će biti četvrti uskoro.p.s.izvinjavam se unapred ako je offtopic tj jeres :lolol: na ovoj temi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...