Jump to content
IGNORED

Hattrick


Ros

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nexus13

    21

  • levi

    19

  • Ros

    15

  • Luc

    15

Top Posters In This Topic

nisi odustao? :)
Mučim se još
Nadam se da se salis :wink: Koliko je to zvezdica u omladincima?
goša je imao 6,7 zvezdicaplay je imao 5, ali kad sam ga izvukao, imao je disastrous staminu, kao i svi omladinci.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ucitelju, jel' nastavljamo YL? Kakvo je raspolozenje medju menadjerima? Ja sam za 1 kontinuitet i nastavak takmicenja. Mozda samo da promenimo ime Lige u PPP?
rec iz usta mi uze...., mogli bismo nastaviti sad kada su se malo organizovali sa YS...ZA.. :)
Link to comment
A veceras u poslednjem kolu stare lige hickokovska zavrsnica direktan okrsaj za titulu 2 najjace skole. Be there or be square, mmw angry.gif
Sampion je odlucen u proslom kolu. Nema sanse da 'Olandez izgubi sa ogromnom razlikom. Jedino ako ne bude imao losh dan kao Teacher :rolleyes: ( tih 0:10 bilo je u najboljem maniru "onog" Sajberovog poslednjeg kola :lol: )
Link to comment
Pa dovoljno je da izgubi sa 2 razlike koliko ja vidim Nije to tako mnogo u omladincimaOvo drugo ne zelim ni da komentarisem <_<
:lol: Nego, ko je sad prvak? Tabela se raspala, a zaboravio sam odnos gol - razlika, izmedju prva dva? Bilo je valjda plus 3, ili plus 4 razlike za "Olandeza", pre ovog poslednjeg kola? Edited by Luc
Link to comment
ljudi, nastavljamo li mi ovu zajebanciju, pa nemojte sad da batalimo kad ih imam par sa 6 zvezda...
Naravno da nastavljamo :) Samo jos da navatamo, barem 10. clana, jos bolje ako upecamo jos trojicu, pa ponovo bude 12 ekipa.ps Dakle, Musline preuzeo si Teacheru trofej :o A mene si dobio iz penala u 84. minutu (pretposlednje kolo). Muslinova skola, nema sta :rolleyes: Edited by Luc
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...