Jump to content
IGNORED

Hattrick


Ros

Recommended Posts

Nova skola je uzasna. Ugasio sam je, a nesto ne pomisljam ni da ukljucujem staru.
Kako da iskljucim novu skolu? Trebalo da ima ta opcija na overview delu, ali nista... :huh: A sto se novih trening promena tice... bas da vidim ko ce da budzi defending mladim golmanima. Sto kaze nexus, budzi plejmekere i nema zime...
Link to comment
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nexus13

    21

  • levi

    19

  • Ros

    15

  • Luc

    15

Top Posters In This Topic

Ne znam sta je bolje, da li da ulazim u sezonu sa ovim kome se je sad palo na passable, i da kupim solid/solida za dogodine, ili da platim gotovog passable/solid.... i da kupim solid/solida za dogodine :rolleyes:

Link to comment

Ako PICujesh u kupu, zaista nije toliko bitno da li je trener solid ili passable, jer kako god okrenesh TS ce ti biti visok. Istina, sa solidom malo vishi, ali trener sa passable leadershipom je sasvim upotrebljiv i kupovina novog je bespotrebno bacanje para i trenera.Shto se tiche toga shta treba da radish; pozeljno je da ga kupish shto pre mozesh, pa da chekash 16 nedelja. I da ti ne treba odmah, nece ti smetati.Inache, ja sasvim opushteno prezivljavam i sa trenerom koji je u medjuvremenu pao na inadequate.

Link to comment
Btw, shta se deshava kad zavrshish prvi?El automatski prelazish u vishu ligu ili ima neki play-off?
Sve od od rezultata u ostalim ligama. U stvari, ako zabelezis svih 14 pobeda, sigurno ides u vishi rang. Mozda, mozes da se provuces sa jednim porazom, ali moras da imas ekstra gol-razliku. Imas sa desne strane baner na kojem pishe "promocija" i mozes da vidis kako se ove sezone prelazilo u vishi rang. Poslednja trojica na listi, imala su 13-1 skor i gol razliku - preko plus 60. Ostali "prvaci" sestih liga igraju kvalifikacije sa klubovima iz pete lige.
Link to comment

Dobro si se setio :D. Ne znam da li sad pishe, ali ranije je na hattricku pisalo samo onih nekoliko koji su iznad i ispod crte za direktnu promociju. Istina, to je dosta da vidish da li si iznad ili ispod, ali ne i koliko :).serbia.hatstats.info za detaljne trenutne tabele za promociju, dodushe nema za petu ligu. Sad mu ochigledno ne treba vishe, ali za ubuduce.

Edited by Venom
Link to comment
  • 2 weeks later...

Upravo sam prodao igracha po suludoj ceni i shvatio koliko me ova igra ne interesuje vishe. Da razmishljam o tome kad kupovati kad prodavati, juriti igrache na TL-u, uzasno me smara. U stvari, smaralo me i proshle godine; nekako sam izgurao, ali vishe ne mogu :).Ako neko trazi kvalitetne Srbe (!), imam ih dvojicu trenutno na TL-u i josh nekoliko odlichnih igracha sa sekundarnim skilovima. Team ID 273685. Za sulude pare naravno :lol: .Hocu malo da se divim iznosu para koje imam :D.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Malo su pojacali omladinsku skolu... kakvi su utisci?Moji klinci veceras jaci nego prvotimci u nekim kup utakmicama ^_^
HS 165.... :blink: , zvezde pljuste na sve strane, mada je zanimljivo da mi je golman dobio 7 komada kao i do sada...
Link to comment

E bas super. Taman sam zapustio YA, i bio spreman da je ugasim cim mi se zavrsi liga, kad Tjecken (konacno) priznaje da su usrali Akademiju i sada pocinju da ispravljaju svoje greske... jbg. Moracu da resetujem celu akademiju pa sve ispocetka... <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...