Jump to content
IGNORED

Hattrick


Ros

Recommended Posts

Zajeb'o si choveka Rosbacheru :D. Psiholozi se brinu o samopouzdanju.Samopouzdanje ti je visoko zbog pobede, a team spirit nizak, jer si MOTS-ovao prošlu utakmicu.
nisam ga zajeb'o ;)Utjecati na povećanje momčadskog duha može se i zapošljavanjem stručnjaka, odnosno jednog ili više sportskih psihologa. Oni utječu i na samopouzdanje. Edited by Rosbacher
Link to comment
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nexus13

    21

  • levi

    19

  • Ros

    15

  • Luc

    15

Top Posters In This Topic

koristis li ti neki od pomocnih programa za hattrick?kao npr. Hattrick Buddy, HT Ratings, HT Control...?
Nikad chuo.Ali nisam u fazonu da se pretvorim u Arsena Vengera za "dz".Zato vas i pitam za "zipovane" savete. wink.gif
Link to comment
Nikad chuo.Ali nisam u fazonu da se pretvorim u Arsena Vengera za "dz".Zato vas i pitam za "zipovane" savete. wink.gif
aaaaaaa...pa bez toga ide sve mnogo teze.kad si u hattricku, levo idi na "Zajednica", pa na "Aplikacije", i tamo nadji HTRatings, HT Control i Hattrick Buddy. skini i instaliraj. i kad pokrenes i ucitas podatke sve ce ti se samo kas'ti.
Link to comment
nisam ga zajeb'o ;)Utjecati na povećanje momčadskog duha može se i zapošljavanjem stručnjaka, odnosno jednog ili više sportskih psihologa. Oni utječu i na samopouzdanje.
Onda utichu minimalno. Ja sam drzao 0 psihologa i nisam imao nikakvih problem sa team spiritom cele sezone. Na kraju sam ih uposlio kad sam ispao u kupu i izgubio u ligi da mi dignu samopouzdanje.
Link to comment

Koju formaciju koristite?Ja pocheo 4-4-2 (naravno), pa se prebacio na 3-5-2 i sada 3-4-3.Poslednji prelaz je bio bolan i koshtao me je prvenstva ali sam sada vezao 9 pobeda za redom.A?Btw, shta se deshava kad zavrshish prvi?El automatski prelazish u vishu ligu ili ima neki play-off?

Link to comment
  • 2 weeks later...
nisam ocekivao da ces se ti smoriti....
Ne volim kada igram po pravilima, a sam sistem je građen na slučajnom odabiru pravila koja će se primeniti, odn. da li će se primeniti.
Link to comment

mene vise nerviraju vidne kontradiktornosti....igra je pravljena da se tim ravija na duge staze, a trenutno ne mozes odluciti sta da treniras do pocetka sledece sezone da se ne bi zajebao, i tako druga sezona za redom,.... neke su odluke donesene na precac i masa ljudi nije imala vremena da se pripremi za njih, tako da je bilo pitanje srece u kom tim je stadijumu tim ..., kondicija, matori ne mogu da je odrzavaju, passing postaje bezvredniji, krila takodje....znaci princip je sledeci, budzi stadion, budzi sredinu, i nema da fali....e da..., nova skola se pokazala kao veeeliko sranje..., ili je i tu potrebno 5 sezona da bi se ustanovile neke logicnosti

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...