Jump to content
IGNORED

Hattrick


Ros

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nexus13

    21

  • levi

    19

  • Ros

    15

  • Luc

    15

Top Posters In This Topic

Konachno jedan ozbiljan topik. :)Euro, koja si liga?Ja pochetnik vec chetvrti put. :blush: Elem, najvishe me zanima kako vodim tim izmedju dve sezone? Stalno se zajebem sa intenzitetom priprema i dochekam prvenstvo totalno nespreman. Posle jurim ali je kasno.Sada imam sedam vezanih pobeda ali nema shaje da budem prvi.Inache, imam jednog (kupio ga) koji se zove Dejan Stankovic. E, ne mozesh da zamislish koliko me smaraju tamo neki "cigani" da im ga prodam.Obzirom da sam pre 5-6 meseci kupio i nekog Moreiru, ochekujem da navali i Juzni front.Ovim drugim mozda i udovoljim. ;)So, suni mi istinu u lice.

Link to comment

Ne mozesh mnogo toga da uradish osim da se molish bogu Randomu kada je u pitanju forma izmedju dve sezone. Shta ce biti najpametnije uraditi, teshko je reci posle izmena ove sezone. Nema vishe treninga stamine iskljuchivo kao ranije (shto je vecina koristila tako da stavi trening stamine bash izmedju dve sezone, zbog boljeg iskorishtenja treninga), vec svake nedelje odvojish procenat treninga za staminu. Ja cu da ostavim trening koji inache drzim. Mozesh da trenirash general, ali iz mog iskustva, jedino shto ce ti se desiti je da forma skochi gore jedne nedelje i onda ode dole chim prestanesh sa generalom.

Link to comment
...
A na koliko procenata drzish staminu (kod treninga)? Ja tokom cele sezone na 15%, s time shto im smanjujem pred kraj. Sada su na 5%.Glede treniranja, neko mi reche da drzim stalno na "Playmaking" i to se pokazalo kao ok.
Link to comment

ja sam ispocetka drzao staminu na 15%, ali se nikako nisam mogao osoliti sa formom, pa sam spustio staminu na 5%. mislim da cu treniratu staminu u pauzi samo jednom, a onda u sezoni opet na 5%.

Link to comment

Mislim da si pogreshio i da to nema veze. Meni je forma cele sezone odlichna. Na pochetku je bio bug i ljudi su se zalili da im pada forma kao da treniraju staminu kao ranije, ali to su ispravili.Ono shto me zanima je kako ti se odrzala stamina sa samo 5%?

Link to comment
Mislim da si pogreshio i da to nema veze. Meni je forma cele sezone odlichna. Na pochetku je bio bug i ljudi su se zalili da im pada forma kao da treniraju staminu kao ranije, ali to su ispravili.Ono shto me zanima je kako ti se odrzala stamina sa samo 5%?
bug je bio samo na jednom treningu, i to su na sledecem ispravili, ali sam posle stalno imao problem da je forma uglavnom padala. kod prvog tima mi je samo 2-3 igraca izgubilo jedan nivo stamine, i sem golmana i dvojice iz odbrane koji su na passabel, ostali su solid. isprobavacu u sledecoj sezoni ponovo, pa cemo videti.
Link to comment

Meni se chini da procenat ucheshca stamine u treningu mozesh smanjivati kako sezona promiche, jer je pretpostavka da i broj utakmica u nogama chini svoje.Drugo, primetio sam jednu anomaliju.Team spirit je "furious" dok mi je, istovremeno, Confidence - extremely exaggerated.Pa pitam - ima li nachina da igrachima povecam plate?Btw, treba li vam jedan losh golman koji prima morbidno veliku platu? :inn:

Link to comment
Meni se chini da procenat ucheshca stamine u treningu mozesh smanjivati kako sezona promiche, jer je pretpostavka da i broj utakmica u nogama chini svoje.Drugo, primetio sam jednu anomaliju.Team spirit je "furious" dok mi je, istovremeno, Confidence - extremely exaggerated.Pa pitam - ima li nachina da igrachima povecam plate?Btw, treba li vam jedan losh golman koji prima morbidno veliku platu? :inn:
povecanje plate ide sa godinama igraca, i zavise od nivoa vestina koje igrac ima u trenutku starenja.team spirit se moze "podesavati" sa psiholozima. ja ih imam pet, i nemam problema. takodje nije lose imati clowna u ekipi, a to je igrac koji je popularan i dobar je vodja. ne mora da igra. dovoljno je da je u timu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...