Jump to content
IGNORED

hocu da budem hipster


ToniAdams

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fancy claps

    13

  • ToniAdams

    10

  • Ryan Franco

    10

  • sherman

    7

evo. p4k jutros svrsio svoju listu najboljih pesama devedesetih. otidite, mene lista je tolko uzasna, da me sramota da linkujem.enivejz. pavement 1. :isuse: :lol:hahah. misim gold soundz je verovatno njihov najbolji komad, misim uslovno najbolji, nesto najblize pojmu pesme sto su oni, hm, napravili.ali pavement :lol:kapiram da me je pavement uvek sprecavo da budem hipster. ili sam zbog pavementa posto hipster. kozna. jer, sto kaze kjerkegor, ako si kontinuirano stopljen sa hipsterskim svetom, onda ironija ne postoji, a bez (samo)ironije hipster ne postoji.ali pavement :isuse:Pavement: 1 the idea of "a band"; 2 the idea of "an album"; 3 the idea of "songs"; 4 the reality of "a career"; 5 the idea of "going solo." :Hail:

Link to comment

ako pavement zasluzeno, onda - devedesete u srbiji >>> devedesete u muzicizezamo se na ovom topicu, al misim... ... gbv i ylt ipak nisu za u istu segu s pavementom.misim. sad sam ispo kreten sto se kao iscudjujem a p4kova lista boluje od uzasa ko svaka p4k lista, otim stvarima je vec bilo pisano ovde i to je ocekivano. al 1. mesto je iznenadjenje. mozda i nije iznenadjenje al je tesko sprdati se s tim.da ne budzim postove, edit na McCabeov post ispod - jes. u pravu si. izvini. sad sam pogledo i listu za '00 i jednako uzasna. kad se decak iscudi p4kovoj listi ko ja sad, hipster je.:)

Edited by fancy claps
Link to comment
zezamo se na ovom topicu, al misim... ... gbv i ylt ipak nisu za u istu segu s pavementom.
Dobro, evo napraviću kompromis i priznati da je Silver Jews veći, bolji, lepši i pametniji Pavement od bilo kog Pavementa. Više od toga ne mogu. Slušanje Pavementa je kao slušanje Mogwaia. Kao i skandiranje Draganu Mićiću sa tribina. Analize ostavimo Pitchforku. U medjuvremenu, čitajmo Boomkat. :)
Link to comment

i to o 500 slusanja na last.fmu je zabluda. nema tu tog problema, jer hipster da bi bio hipster vec mora da bude konformista i elitista, istovremeno. bob dilan je najmiljeniji umetnik u hipstera. misim, hipsterska kultura, ko i svaka druga, ima unutarnju teznju za sirenjem i osvajanjem, da deli i da se (o)gleda, pravo povratno, pogledajte samo besramnu inkluziju crnackih zanrova u p4kovim listama. inace, svi ocemo da se ejsi slusa na emtiviju i mekdonalcu.

Link to comment

hehe, i ja cekam da ga indi stavi na np a onda se setim da indija vise nema, ovde :(skino sam ga juce blagovremeno al ga nisam presluso jer sam cuo da je pretero sa mizoginijom. angry.gif al grinderman je zanimljiv projekat. prico sam da je nerazumljivo da deca dopustaju da nesnl i uilko i ti dosadni bendovi isisavaju zivot iz njih... - e grinderman je bend u andropauzi - misim, nije bend, bend je nov, al clanovi su - koji pravi preterane! pesme za decake, i jos su ironicni. meni je taj koncept osvezavajuci.tako da jedva cekam da cujem novi grinderman!

Link to comment
hehe, i ja cekam da ga indi stavi na np a onda se setim da indija vise nema, ovde :(skino sam ga juce blagovremeno al ga nisam presluso jer sam cuo da je pretero sa mizoginijom. angry.gif al grinderman je zanimljiv projekat. prico sam da je nerazumljivo da deca dopustaju da nesnl i uilko i ti dosadni bendovi isisavaju zivot iz njih... - e grinderman je bend u andropauzi - misim, nije bend, bend je nov, al clanovi su - koji pravi preterane! pesme za decake, i jos su ironicni. meni je taj koncept osvezavajuci.tako da jedva cekam da cujem novi grinderman!
nisam slušao novi, a nisam nešto ni nestrpljiv da ga čujemprethodni je dobar, ali ne više od toganajviše asocijacija, kada je koncept u pitanju, imam na Tin Machine, no oni su bili potpuno neslušljivi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...