Jump to content
IGNORED

ko su hipsteri, sta je to hipsteraj i ima li ga uopste


nisam ja

Recommended Posts

  • Replies 858
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    73

  • Caligula

    70

  • Ryan Franco

    51

  • dig_chohano

    31

@morgana: kod hipstera je bitno da ako ikako mozes, izgledas jos ruznije nego sto jesi. oblacis se kao konglomerat teniske mode 70ih, americke gay scene ranih 80ih i mode iz nasih serija i filmova 70ih (ako si musko) ili kao baba iz Istocne Nemacke '72 koja nema ukusa (ako si zensko)
hvala na odgovoru :)zanimalo me i jel to jos uvijek in ili ima i nesto novije i kulje od hipsterisanjajel tacno ovo sto bebler pise na jednoj od tema:
Najviše autentičnih hipstera zapravo ima u prigradskim naseljima&opštinama prestonice i u manjim centrima odnosno provinciji.Danas sa slučajno saznao i da je poslednje stalno prebivalište Zorana Miščevića, prvobitnog srpskog hipstera bilo upravo u Batajnici.
sto to, jel teranova pocela da prodaje smijesnoizgledajuce gornje djelove trenerki, vintidz dzemperice i arafatke, a klinci to pokupili jer je siroko dostupno, ili su pratili trend i kad je bio na vrhuncu?tj, uopste nemam predstavu jesu li hipsteri so yesterday ili ne.ako ne, dosta dugo su se odrzali, sto je cudno za stil koji je siroko prihvacen (tj utrzisten) Edited by morgana
Link to comment

mene se cini da je Bebler u pravu sto se tice toga odakle dolaze pravi srpski hipsteri, mada bih rekao da ipak dolaze iz pregradja srbijenegotin, bor, aleksinac...bio sam na jednoj hipsterskoj zurci i svi su bili iz ovih zivopisnih krajeva

Link to comment

a koje brendove nose srpski hipsteri?*za muziku i film je jasno, al to se kupi sa interneta.bas me zanimaju ta lokalna prilagodjavanja, a kontam da ih ima s obzirom na siromasno trziste.*osim starki, to znam da moze da se nadje u srbiji :D

Edited by morgana
Link to comment
mene se cini da je Bebler u pravu sto se tice toga odakle dolaze pravi srpski hipsteri, mada bih rekao da ipak dolaze iz pregradja srbijenegotin, bor, aleksinac...bio sam na jednoj hipsterskoj zurci i svi su bili iz ovih zivopisnih krajeva
:Hail: serman je moj guru. on je iz borce :)
Link to comment
^ha, uzivanje starbaksa, tacno sam znao da je zorge hipstercina!
G-Line najgore sorte. Samo sto moze cale da bude prosecnom hipsteru ili sugar daddy hipsterkinji :kdp:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...