Jump to content

Fudbalska kupusara

zez

Recommended Posts

1 hour ago, SNARC said:

Kakva se atomska odbrana igrala..frajer primi loptu kod svojih 16 i do protivnickih niko ne pridje ni da se pozdravi.

Danas to ne prolazi ni u kukuruz ligi

Pa nisu ni blizu sve utakmice bile ovakve majku mu. Uostalom, potpuno ista scena kao u finalu LS 2009 kad je Mesi dao glavom sa 10 metara sam kao duh a Xaviju niko nije prisao kad je centrirao. 

• Replies 4,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Meazza

390

• MiddleClass

264

• MocaVukotic

202

• 189-

148

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Od ponudjenih, glasam za bastena. Nije stvar samo u tome koliko je gol lep sam po sebi (a i tu je bez premca), vec je i kontekst bitan, takmicenje, strelac, golman koji je primio gol i parada koju je

Da se zna ko tera traktor.   

evo ga legendarni. Ja kad god idem u MX, ovo se spomene u razgovoru sa lokalcima:    

Posted Images

Hvala na ovome! Jos jedan argument koliko je Kristijano bolji igrac, koliko je bitniji za tim i koliko ima veci uticaj na saigrace od Mesija.

• +1 1
Mindaugas Žukauskas

G9OAT

Baš juče sam tražio ko je osoba sa početka klipa koju je namagarčio, jer sam na par mesta pročitao da je to Nesta. Ustvari je nekakav Gotardi.

jedini igrač ikada zbog koga sam jedva čekao sledeću utakmicu da gledam njega lično, nije bitno ko igra s kim. Ronalndo, ne Gotardi 

Ronaldinjo je verovatno bio najbliži tome