Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

A ako bi se gledalo šta je igrač umeo, nezavisno od toga šta je ukupno postigao u karijeri i koliko je trajao? Čini mi se da bi Ronaldinjo tu bio u samom vrhu.

 

Link to comment

Definisi prvo "umeti". Vose volim rec "moci". IMHO fizicke karakteristike su neodvojive od skila. I koliko dugo neko nesto "ume" ili "moze" nije mala stavka. Recimo Tores je bas bio propao kad je fizicki pao i dugo je takav raspadnut igrao (ne mogu da izbrisem taj utisak kad sam ga gledao u Milanu). A neki igraci se "reinventuju" kao recimo Kristijano i drugi, ali to mogu samo najveci majstori igre.

Edited by Meazza
Link to comment
Just now, copkillah said:

Umeo, mogao, kako god. Prosto, uzmeš igrača u njegovom najboljem izdanju, pa makar to bila jedna sezona. 

 

onda debeli ronaldo :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

Umeo, mogao, kako god. Prosto, uzmeš igrača u njegovom najboljem izdanju, pa makar to bila jedna sezona. 

 

Pele na vrhu, nedodirljiv, a ostali neka se poredjaju kako hoce. 

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

bolji od messija koji je dao 100 golova u jednoj godini?

 

Nismo pricali o ciframa. Za razliku od umeca smatram da se cifre apsolutno ne mogu porediti u razlicitim epohama, pa cak ni u istoj epohi kad se radi o razlicitim ligama i takmicenjima. Doduse, kad me vec pitas, sa Peleovim ciframa i statistikom se tek niko ne bi usudio da se takmici, ali ja zaista mislim da je to besmisleno.

Link to comment
31 minutes ago, levi said:

pa ne znam, veovatno možemo, ali tek to je izlišno

 

Siguran sam da mozemo da kazemo i da je Zidan imao bolju tehniku i kontrolu od... pa svakog igraca danas koji se ne zove Mesi. Ili da je Ziko imao bolji pas i sut od Pogbe, ili da je Romario imao bolju zavrsnicu od Mbapea, a da je ovaj brzi od njega. Takodje ne vidim zasto ne bismo mogli da kazemo da Kristijano ima bolji sut i njuh za gol od Klajverta, ili da je Marselo bolji tehnicar od Djalme Santosa.

Edited by Meazza
Link to comment
6 hours ago, 189- said:

bolji od messija koji je dao 100 golova u jednoj godini?

Да. Кепец не може ни да му пертле веже. Али то теби наравно ни у лудило не може да буде јасно.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...