Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

I ja kao navijač Arsenala ne bih trebao da imam dilemu u vezi Henry-Aguero poređenja. Ipak, skoro sam video neku statistiku gde je Agueru trebalo tipa 50ak utakmica manje da postigne 230 golova za klub. Što nije nevažan podatak. No, treba uzeti u obzir i uticaj Francuza na fudbal kao igru, jer pre njega nije viđen takav napadač. Tu su negde.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
7 hours ago, MiddleClass said:

Malo je boljih od njega. Debeli Ronaldo i jos par njih...

 

A ljepsih nema. :D

U nedelju kad stignem nazad u Srbiju necu nista jesti, necu prati kosu, samo cu da pusim cigare i pijem gorku kafu. Da ozalim najlepseg! 

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Kakav to napadac nije vidjen pre Anrija?

Pre svega u Engleskoj, gde su svi igrali sistem sa dva glavata špica i krilima koja su ih hranila centaršutevima. Anri je prvi čovek koji je dobijao loptu na krilu i stuštavao se ka kaznenom stvarajući dar mar. Samim tim je promenio način na koji se igra fudbal u Engleskoj.

Link to comment
14 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pre svega u Engleskoj, gde su svi igrali sistem sa dva glavata špica i krilima koja su ih hranila centaršutevima. Anri je prvi čovek koji je dobijao loptu na krilu i stuštavao se ka kaznenom stvarajući dar mar. Samim tim je promenio način na koji se igra fudbal u Engleskoj.

 

Aha, OK.

Link to comment

Možemo porediti Ovena i Anrija samo po brzini. Oven je bio klasični špic igrač ili poacher koji je čekao da bude nahranjen (nemojte sad spominjati onaj gol protiv Argentine 98 pls). Anri se, kao što rekoh izvlačio kraj aut linije i tražio loptu, i odatle kretao u sredinu, odigravao neki dupli pas sa Berkampom i slične minijature, i završavao lagano takve akcije. Msm, nisam ja otkrio toplu vodu ovde, koliko puta smo čuli da je Venger promenio engleski fudbal, a glavni šraf je tu bio Anri.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...