Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

ovo je nešto novo, daju žuti karton golmanu kad izađe sa crte i odbrani penal. biće crvenih za golmane u penal serijama

 

mada možda čak  i nije loše, pod uslovom da VAr potvrdi. moraju i golmani da se navikakvaju da više nema švercovanja

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

ovo je nešto novo, daju žuti karton golmanu kad izađe sa crte i odbrani penal. biće crvenih za golmane u penal serijama

 

mada možda čak  i nije loše, pod uslovom da VAr potvrdi. moraju i golmani da se navikakvaju da više nema švercovanja

 

Davale su sudije i ranije zute kad golman i pored prethodnog upozorenja napusti liniju pre suta ali dosta retko, obicno kad izadje kao mahnit par metara. To spada pod opstrukciju igre jer penal mora da se ponovi. Ako vec to imaju nameru da zabranjuju i kaznjavaju, ja bih takodje zabranio i ono klecanje i naglu promenu brzine kretanja igraca koji sutiraju.

Link to comment

to se izgleda pooštrava, večeras obojici golmana po jedan žuti zbog izlaska ranije. i to na intervenciju Vara, mislim da je glavni sudija priznao gol odbranu :dry:

znači nije bio drastičan izlazak, ali su ga zvali iz Vara da mu kažu da je golman iskoračio ranije i da treba da se ponovi penal, a golmanu žuti

 

 

 

 

Edited by levi
Link to comment

Izuzetno zabavna utkamica puna preokreta od regularnog dela preko produzetaka do jedanaesteraca.

Senegal izjednacio u 120 minutu a onda imao 2 gola prednosti kod jedanaesteraca i na kraju izgubili.

 

Inace u 1/2f u-20 igraju: Italija-Ukrajina; Juzna Koreja-Ekvador.

Edited by pasha
Link to comment
14 hours ago, levi said:

to se izgleda pooštrava, večeras obojici golmana po jedan žuti zbog izlaska ranije. i to na intervenciju Vara, mislim da je glavni sudija priznao gol odbranu :dry:

znači nije bio drastičan izlazak, ali su ga zvali iz Vara da mu kažu da je golman iskoračio ranije i da treba da se ponovi penal, a golmanu žuti

 

 

 

 

 

Ponistili su dva jedanaesterca zbog ranog kretanja golmana.

Prvo u regularnom delu je Senegal ponovio jedanaesterac nakon sto je golman J. Koreje odbranio.

A onda u penal seriji je ponovljen jedanaesterac za J. Koreju.

Link to comment

Da li je Ronald Kuman celu karijeru proveo igrajući u centru odbrane? Ako jeste, 239 golova u karijeri je apsoludno suluda cifra, uračunavši i penale i prekide...

Link to comment
7 hours ago, Deco said:

Da li je Ronald Kuman celu karijeru proveo igrajući u centru odbrane? Ako jeste, 239 golova u karijeri je apsoludno suluda cifra, uračunavši i penale i prekide...

 

Najsličniji Koemanu po ovom pitanju, od ovih koje sam ja upamtio, je Hierro - 109 golova u karijeri, s tim da je imao i sezonu u tokom koje je zabio 26 golova u svim takmičenjima.

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

Laurent Blanc, 125 golova.

 

O, da. Kako sam njega zaboravio?

 

Mihajlović, nakon što je postao stoper, je imao neke sulude sezone u Laziju, one jedne godine je zabio 10-ak iz slobodnjaka pa onda naredne nije mogao vola da ubode, tražio da mu kupe tople čarape. :D 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...