Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Ispred zgrade Skupštine Opštine Budva u subotu stotine građana je protestovalo zbog hapšenja Kuljače i Marovića, a govor na skupu je održao predsednik lokalnog odbora Demokratske partije socijalista (DPS) Boro Lazović.
Dugogodišnji funkcioner FSJ i presjednik Mogrena.
Link to comment

Sve je to normalno, dešava se po celom svetu, pa šta ako se desi i ovde...

Navijači Galate tukli igrače Fenera7311974244d189146425eb193178640_extreme.jpgHuligani Galatasaraja prekinuli su susret sa gradskim rivalom Fenerbahčeom u ligi u kojoj pravo nastupa imaju fudbaleri do 17 godina, prenose turski mediji.Tom prilikom su pristalice Galatasaraja pretukli nekoliko igrača najvećeg rivala.List "Vatan" navodi da je 13 igrača Fenerbahčea nakon nereda zbrinuto u lokalnoj bolnici i da je najteže povređen jedan mladić kome je slomljen nos.Incident se dogodio po završetku prvog poluvremena kada su pristalice Galatasaraja odlučile da se umešaju u žustru verbalnu raspravu dvojice fudbalera iz suprotnih tabora, koji su se posvađali na putu ka svlačionici. Istanbulska policija je saopštila da je uhapsila dvojicu navijača Galatasaraja, a uprava "crveno-žutih" uputila je izvinjenje čelnicima Fenerbahčea.
Link to comment
Karadžić: Koji je Savez u regionu postigao više od nas?00042674.jpgPredsednik FSS Tomislav Karadžić posle više decenija uspeo je da izgradi kuću fudbala, ipak u protekloj godini stekao se utisak da su Karadžićevi neprijatelji postali glasniji od njegovih pristalica.- Ne grešim ako kažem da bi najveći broj ljudi iz fudbala bilo nezadovoljno kada bih odlučio da se povučem s pozicije predsednika. Ne bi bilo mnogo onih koji bi voleli da se to desi. Što se mene tiče, ne bih bio nesrećan da se to dogodi. FSS nisam ja. Donosimo odluke zajednički. Garantujem vam da nijedna nije bila doneta, a da pre toga nije satima „prežvakavana" na našim sastancima. Svi dobro znamo odakle dolazi nezadovoljstvo. Smena Antića je jedan razlog, drugi dolazi od Zvezde. Za smenu selektora nisam ja zaslužan. Ona je proizvod loših rezultata, na šta se nadovezala kazna od četiri utakmice udaljenja od klupe - rekao je Karadžić za Kurir.Predsednik FSS izjavljivao je da zna kosu petorica igrača, koji su nezadovoljni radom tadašnjeg selektora Antića, kao i ko su organizatori nereda u Đenovi.- U životu ne govorim ništa napamet, niti izmišljam. Iskustvo me uči da bih iznošenjem istine naškodio svojoj organizaciji. Otkrivanje organizatora nereda u Đenovi nije posao predsednika Saveza. Mislim da država dobro zna o kome se radi. Znam da istraga i dalje traje. Radi se na otkrivanju krivaca, nije stavljena tačka na slučaj - rekao je Karadžić.Predsednik Saveza se osvrnuo i na dešavanja u Zvezdi.- Pominjanje mog imena pokriva njihove neuspehe. Bio sam godinu dana predsednik Partizana i u njihovim očima ja sam fanatik, iako sam, zapravo, neutralan. To zna svako ko me iole poznaje. Mada bih ja tim kritičarima postavio kontrapitanje: Zašto jedan partizanovac ne bi bio predsednik fudbalske organizacije? Na Terazijama su decenijama bili glavni Miljan Miljanić, pa Dragan Stojković, i nikada neko iz Partizana, do mog dolaska. Evo, predlažem našim najvećim klubovima da na Skupštini izglasaju novi član Statuta koji bi funkcionerima Partizana i Crvene zvezde zabranio dolazak na čelo FSS. Odmah se povlačim posle izglasavanja - rekao je predsednik FSS.Karadžić veruje da protivnici žele da mu ogade fudbal.- To je moja procena. Idu na to, jer kroz institucije sistema ne mogu da ostvare svoje planove. Moje pitanje kritičarima glasi - Nađite mi Savez u regionu koji je više postigao od nas u 2010. godini. Slovenija i Slovačka su zajedno s nama bile na Mundijalu, ali zato smo se jedino mi u teško vreme odlučili za izgradnju Sportskog centra u Staroj Pazovi. I ne samo to. U saradnji sa državom započeta je prava fudbalska revolucija, s ciljem da se obnovi infrastruktura. Gradi se stadion u Užicu za 18.000 gledalaca, u Nišu se pravi reprezentativni objekat, videćete za godinu dana šta će se dogoditi u srpskom fudbalu - priča Karadžić.
Link to comment

Sinko, Nemac je to...

Priznao učešće u nameštaljkamaBivši napadač Borusije Menhengladbah i Sent Paulija izjavio da je prihvatio bogatu novčanu nadoknadu kako bi namestio nekoliko utakmica.Rene Šnicler je 2008. godine, prema sopstvenom priznanju, iz Holandije dobio oko 100.000 evra za nameštanje pet utakmica nemačke druge lige.Novac mu je dao Pol Roij, čovek povezan sa učesnicima međunarodne kladioničarske afere, koju je pre dve godine otkrila nemačka policija. Šnicler (25) je priznao i da je zavisnik o klađenju."Otkako sam napunio 18 godina, teško da mi je prošao dan bez popunjavanja tiketa".Čelnici fudbalske lige Nemačke (DFL) saopštili su da će istražiti Šniclerove navode, ali da za sada nema dokaza :isuse: o nameštanju mečeva popularne "cvajte".DFL je navela i da kladionice u 2008. godini nisu dobijale nikakve sumnjive uplate na utakmice Sent Paulija.Šnicler je ponikao u ekipi Borusije iz Menhengladbaha. Uglavnom je nastupao za njen drugi tim, dok je u Bundes ligi ostvario jedan nastup, krajem sezone 2006/07. Potom je prešao u Sent Pauli, a odande u nižerazredni Vegberg.
Nema dokaza...jebiga, nikako da se nađe taj papir sa sastanka 15-18 predsednika klubova Cvajte gde su dogovorili raspored na kraju prvenstva, potpisali ga i zapečatili. <_<
Link to comment

Pa lepo kazu. Taj sportal je izbacivao vesti koje su obicne gluposti. Kada su napisali da Krasic mzda odlazi iz Juventusa jer ovi dovode Adebajora a sve zbog toga sto italijanski klubovi smeju da dovedu jednog igraca van EU za godinu dana. Samo sto su se zeznuli jer to znaci igrac koji igra van EU bez obzira na drzavljanstvo a oni koji igraju u EU oni mogu da predju bez obzira na drzavljanstvo. KAda sam im u komentaru objasnio pravilo i rekao da sledeci put paze sta pisu oni jednostavno izbrisali vest i to je to.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...