Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

A u peharu piše: "Đurgarden je najbolji"Unutrašnjost trofeja koji se dodeljuje klupskom prvaku Švedske u fudbalu sadrži i poruku podrške ekipi Đurgardena, pokazala je istraga.Predstavnici Fudbalskog saveza Švedske trofej su otvorili posle pojavljivanja glasina da je njegov tvorac bio navijač Hamarbija, kluba kome je kovač navodno tajno odao počast.Poruka je i pronađena, ali sasvim drugačije sadržine: "Đurgarden je najbolji".Đurgarden i Hamarbi su gradski rivali iz Stokholma.Mediji su odmah krenuli sa spekulacijama da je poruku ugravirao pomoćnik kovača koji je želeo da se našali sa glavnim majstorom.Fudbalski savez Švedske tek treba da odluči o budućnosti trofeja.
:ph34r:
Link to comment
Mediji su odmah krenuli sa spekulacijama da je poruku ugravirao pomoćnik kovača koji je želeo da se našali sa glavnim majstorom....:ph34r:
Ove stvari nisu nemoguće.Da se malo pohvalim . Moj pok deda ( za detalje vidi poll dedometrija ) je bio graver, jedan od poznatijih u Bg. Kao klinac, krajem šezdesetih, prelazni pehar sam držao u rukama svake sezone sa imenom pobednika pre nego njemu ode u ruke.Naravno, i Kup Maršala Tita. No, ime Partizan je , unuku za ljubav, uvek išlo malo jačim fontom, i većim :wicked:
Link to comment

Standard, al' 'ladno...Jedan od najstandardnijih fudbalera Zenita, Ivica Križanac odlučio je da prekine karijeru u 31.godini “jer ne može više da gleda u sneg i trpi hladnoću”Već ovim, odluka Križanca da ostavi fudbal, spada u red bizarnijih “penzionisanja” u svetskom fudbalu, međutim, ovaj veliki navijač Hajduka, odrekao se zbog svoje želje velikog novca, jer mu je ostala još jedna godina ugovora sa ekipom iz Sankt Peterburga:“ Nestalo je ulja u sveći", slikovito je Križanac objasnio za “Sportske Novosti” odluku da se penzioniše.“ Sve se skupilo. Predugo sam u inostranstvu, odvojen od porodice, a deca su već velika. Takav sam čovek da kada mi nešto uđe u glavu onda je to tako. Godinu dana je odluka ležala u meni, ali sam sada u par sati odlučio. Gledao sam u Rusiji sneg kako pada, i pada, i pada... i rekao sebi - Ivo šta ti to treba? Rekao sam treneru Spalettiju da ne idem u Atinu na utakmicu s AEK-om, da moram kući” rekao je Križanac koji je 11 godina već u inostranstvu.

Link to comment
Gledao sam u Rusiji sneg kako pada, i pada, i pada... i rekao sebi - Ivo šta ti to treba? Rekao sam treneru Spalettiju da ne idem u Atinu na utakmicu s AEK-om, da moram kući”
Pa gde baš pred odlazak u sunčanu Grčku?
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...