Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

šteta za nas jer ga nismo gledali. ništa iz japana u to vreme nismo gledali, mada verovatno nije bilo ni naročito gledljivo. a za njega nije šteta sigurno.
Ko ti je kriv sto ne navijas za Zvezdu? Nisam siguran da je vama grobarima bilo prijatno da ga gledate. :lol: Salim se, znam sta mislis. Teraj ga u kurac i neka je otisao u Japan. Kad se samo setim koliko mi je zivaca pokidao za onih nekoliko minuta u Bariju. <_<
Link to comment

da dodamo da je igrao na dva svetska prvenstva i na oba bio ubedljivo najbolji igrac svoje reprezentacije a 1990 jedan od najboljih igraca na prvenstvu. Marsej je bio pogresan izbor a Nagoja pravi. Hvala treneru Marseja sto ga je drzao na klupi do 110 minute.Za mene najbolji laznjak svih vremena. :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment
a onda je sedeo na klupi 1 Krisu Vodlu kojeg se danas verovatno secaju jedino njegovi prijatelji i rodjaci kao i par fudbalskih fanatika iz Engleske.
sećam ga se i ja iako nisam ni rođak ni fudbalski fanatik iz Engleske, makar samo zato što se tako dobro rimovalo Hodl i Vodl :) Edited by assück
Link to comment
sečam ga se i ja iako nisam ni rođak ni fudbalski fanatik iz Engleske, makar samo zato što se tako dobro rimovalo Hodl i Vodl :)
Ma, dobro, zezao sam se malo, Vodl je bio solidan igrac i po igri prilicno atipican za 1 Britanca. Samo sto je Piksi za njega izmislio fudbal.
Link to comment

Kako pretjerujete.Marseille je u to vrijeme bio u top 3 kluba u evropi. U cetiri godine su igrali dva finala KS (osvojili jedno), bili su jedanput u polufinalu gdje ih je sudija ocigledno pokrao (protiv benfike, Vata dao gol rukom koju sudija nikako nije mogao da ne vidi) i jedanput su eliminisani u cetvrtfinalu.U takvom Marseille-u Waddle je bio najbolji igrac (ili medju najboljima) i smijesno je reci da je bio prosjecan (ili samo solidan) igrac. A igrao je i krilo tako da nije bio direktna kokurencija Pixiju.

Edited by borris_
Link to comment

ko upravlja hrvatskim fudbalom iz senke?http://www.index.hr/sport/clanak/kaos-u-dubrovniku-krivotvorili-podrsku-markovicu/526118.aspx

Link to comment

- I da se Boruc u potpunosti oporavi dao bih priliku Avramovu koji odlično trenira, a inače je iz mog grada (Novog Sada). Kada se vraća od kuće ponese mi i stvari koje mi pošalje moja majka, pa moram da mu uzvratim uslugu. :Hail:

Link to comment

Na klupskom svetskom prvenstvu ce ucestvovati Hekari United sa Papue Nove Gvineje koja je inace na deobi poslednjeg mesta na FIFa rang listi :Hail: Imaju najboljeg strelca lige kome niko u rodnom selu ne veruje da ce da igra protiv Intera ili Internacionala a i kada bi mu poverovali i resili da odgledaju mec moraju da predju sat ipo vremena do najblizeg grada sa TVomCenim da Rafi samo jos ova blamaza fali pa da ode sa klupe Intera.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...