Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

1 minute ago, James Marshall said:

U kafanu su vikendom instalirali neku splavarsku muziku koja preplavi pola kraja, a inače ti od klijentele i voznog parka bude prilično muka kad samo prođeš pored 

Poslednji put sam tamo bio (na Topcideru) da popijem kafu sa prijateljicom u kaficu preko puta Instituta za strane jezike negde oko podneva, svi stolovi prazni, parkira se na sred ulice crni BMW i seda za nas sto neki bilmez, normalno bez pitanja, vadi neke novine i pistolj na sto i vice, 'Produzeni espresooo!' kad smo ustali posle pola cuke, dziber pita, 'sta ne svidja vam se drustvo?' :isuse: 

Link to comment
On 11.9.2018. at 17:51, Zico said:

Njima je bas jako dosadno u tim fifama i uefama pa stalno izmisljaju nove gluposti. 

 

takoe, bre! najzad neko pametan da vrati nikad prežaljeni Intertoto Kup. :heart:

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 29.11.2007. at 22:58, Filipenko said:

Dinamo ima Modrića koji pravi razliku, a mi takvog igrača nemamo. Osim toga, svakome se može desiti da 98% tekmi odigra kriminalno (? by Larsson :Hail: ).

 

On 30.11.2007. at 1:56, amare said:

ma on je kombinacija Pixija, Deje Savicevica, Prosineckog i Bobana :lol: Kakav Modric, shta je s vama??? :ajde:

 

On 1.12.2007. at 1:12, Zli Gli said:

Ne,ovde vec 6 strana (+ tzv. "troll" na jos nekoliko tema) traje takmicenje ko ce vise da iskenja pozitivnih stvari o leprsavoj igri Dinama i Luki,svetskom mega-caru,usput naglasavajuci kako bi ista ekipica bez problema izgazila Zvezdu, jer,zaboga,oni su izbacili mocni Ajaks koji je bio par puta sampion Evrope :o Da,i Partizan su torpedovali pre 10 godina... Protiv Verdera i Bazela nisu imali srece,u Norveskoj je bilo hladno a i Silden-something je dobio crveni pa nije moglo bolje (razne Oksere i ostale iz proslih sezona ne treba ni da pominjem),ali sve to nije problem jer ce opusteno zgaziti Ren i Hamburg :lol: .Smarate,braco,najstrasnije. Ako sam ja uspeo bar delimicno toliko da vam uzvratim smaracinu,srce mi je puno.

 

On 1.12.2007. at 21:20, amare said:
Luc said:
Zasto je bitno da li je Luka bolji igrac od onih koje si naveo? Decko jeste odlican igrac i to ne vidi samo neko ko je ostrascen, ili se ne razume u fuZbal.

Odlichan???Ako je takav as kao shto prichate, onda treba da se poredi sa najboljima na svetu ili u najboljem slucaju - generacijski bliskim igrachima. Ovi koje sam naveo su za njega pojam.

 

On 29.12.2007. at 1:44, celeste said:

luka je uefa. solidan igrač i ništa više. malo bolja vrezija 1 stefana babovića. vredi izmedju 5 i 10 meleona. ko da više taj je lood... mada za očekivati je neku strašnu cifru, tj. opako pranje para.

 

On 29.12.2007. at 20:44, Ayatollah said:

živ je Tuđman (Tito, Sloba, Sadam, Kim Il Sung, itd.), umro nije. angry.gif Mnogo je lupao Maminjo po medijima, gađao se desetinama miliona evra, pričao bajke i epove, pa sad treba naći način da se kaže da Modrić nije novi Ronaldinjo, Kaka i Mesi i da niko nije baš tolika budala da plati suludi iznos novca za jednog, u evropskim okvirima, prosečnog prvoligaškog fudbalera. E sad, kako god to da kažeš ispašćeš budala i kreten, pa je bolje da budeš megalomanski manijak koji pati od mesijanskih ideja, nego slepac koji ne zna da proceni tržište u poslu kojim se bavi.

 

:fantom: 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...