Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

6 hours ago, Filozof manijak said:

Koliko su meni simpatični ovi iracionalni hejtovi prema tuđim reprezentacijama (Espanja u basketu included)

Ти си човек рационалан.Робот.

Свако нормалан ко памти Хуанита и Соренсена, не да не може код нас да навија за Шпанију, већ оправдано може да их мрзи.

Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Ko je gotivan? Englezi? Sta je gotivno u 11 balvana? :D

 

Mozda ima neke cari navijati za Akrington, ali ja je ne vidim.

 

Sad jesu balvani, ali bilo je i boljih dana.

Link to comment
51 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne pamtim ih. A uspevam da posmatram sport sa emotivnim otklonom, valjda mi to došlo s godinama....

Фудбал је много више него спорт. За нас који смо били клинци у то време једина жеља када видиш Шпанију на терену је да их поспеш напалмом.

Link to comment

Pa onda Turke zbog krađe u polufinalu mundobasketa (jes da je ovo fudbalska tema, ali u Srbiji je i košarka više od sporta). Posle je samo nebo granica :D

 

Valjda se te emotivne drame i traume zbog sporta prevaziđu kad više nismo klinci, u sportu se uživa....zbog sporta, ne?

 

Link to comment
Pa onda Turke zbog krađe u polufinalu mundobasketa (jes da je ovo fudbalska tema, ali u Srbiji je i košarka više od sporta). Posle je samo nebo granica [emoji3]
 
Valjda se te emotivne drame i traume zbog sporta prevaziđu kad više nismo klinci, u sportu se uživa....zbog sporta, ne?
 

Рекох ти већ једном:фудбал није спорт. Поготову онај репрезентативни.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Ne znam kako je ako uzmeš samo velike reprezentacije u obzir, ali ako gledaš sve onda Koreji ništa ne može da pridje ni na puškomet. Drpanje na bezobraznom nivou od prve utakmice sve do polufinala, tek su Nemci imali luksuz da im se bespotrebno ne ponište dva ili tri gola i/ili da im se ne isključi bezveze igrač. Verovatno se upalila negde crvena lampica jer je djavo odneo šalu, prvenstvo je otklizilo u totalnu svinjariju. Želim im sve najgore u svim sportovima odavde do večnosti, možda samo Turcima kada ih vidim na terenu želim sličnu nesreću i patnju.

Link to comment

+1

Najgore prvenstvo ikad i uvek treba pomenuti tu oruzanu pljacku i sudije kriminalce koji su ucestvovali. Bese je jedan od njih kasnije uhapsen zbog svercovanja droge ili tako nesto? 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...