Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

6 minutes ago, LeBron said:

Postao je prilicno jadan Ivanovic, posebno kad na tviteru pljuje po kineskoj vakcini, jer je on zaboga primio pfizer.

 

On je primio kinesku kolko se secam. Mislim da su svi sa Nove i N1 primili kinesku u onom talasu vakcinisanja novinara

Link to comment
 
On je primio kinesku kolko se secam. Mislim da su svi sa Nove i N1 primili kinesku u onom talasu vakcinisanja novinara
Primala se i ruska u tom "talasu"...

.... Shiit has hit the fan!

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, de Sisti said:

 

On je primio kinesku kolko se secam. Mislim da su svi sa Nove i N1 primili kinesku u onom talasu vakcinisanja novinara

Nisam siguran, samo znam da je pljuvao kinesku.

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

I da dolaze u BG, treba ih platiti da dođu u emisiju.

.... Shiit has hit the fan!

Na to sam i mislio. Išla je priča da su Stinga platili 150k evra.

 

1 hour ago, LeBron said:

Nisam siguran, samo znam da je pljuvao kinesku.

Kinesku je primio.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Fina teta ona Tanja, ništa spec u intervjuu, samo mi je zanimljivo da je ugostio političara posle ko zna koliko. Znam da je pričao da to više neće da radi, pitam se ko je namignuo za ovo gostovanje i kad će Đilas.:D

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Da li sam ja manje srca kamenoga,ili sta vec, ali, Ivanoviceva emisija mi u psoedldnje vreme nije  nepodnosljiva, cak mi ni on nije iritantan..da li ovde enma kreativnu slobodu koa sto je imao an prvoj, pa se manje sabanski ponasa, da li sma ja oguglao..dok mi je Kesic sve vise krindz koliko je nesmesan..on mi je ipak bio koliko toliko zabavniji na b92..sad je vec dostigao Andrija Milosevic nivo, iskreno..

Edited by Misko
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...