Jump to content
IGNORED

Vece sa Ivanom Ivanovicem


April

Recommended Posts

3 minutes ago, slepa živana said:

i ja to mislim. samo ne znam, kad bih ga gledala u realnom vremenu, da ustajem u 6, ne bi nikad otišla na posao. 

Čudno je što vikendom počinju u 6.55h. Mogli bi opušteno sat kasnije.

 

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

malo?

 

msm nije to baš glupost, pre je ograničenost

Ima i jednog i drugog. Ne znam kako bih definisao.

Link to comment

Vi baksuzi mi zatrujetete sve omiljene prezenterke, novinarke i tako te sa televizija. Te film joj ne valja, te nadobudna je, te luda je, te bila je ljubavnica Slobe Miloševića...

 

:fur:

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

žao mi je samo što video ne može da prenese egzaltiranost autorke 

:fantom:

 

 

msm ona po obrazovanju i nije novinarka, što je najtragičnije, već producent, a producent je kao što sam ja astronaut. apsolutno je nestvarno šta se može očekivati od nje i to iz oblasti za koje je kao učila škole

 

anbilivbl

Link to comment
žao mi je samo što video ne može da prenese egzaltiranost autorke 
:fantom:
 
 
msm ona po obrazovanju i nije novinarka, što je najtragičnije, već producent, a producent je kao što sam ja astronaut. apsolutno je nestvarno šta se može očekivati od nje i to iz oblasti za koje je kao učila škole
 
anbilivbl
Oh pa ume ona da potegne tu svoju školovanost[emoji769], kad joj se neki organizator[emoji769] nađe na putu dokazivanja da "ima sve da bude onako kako ja hoću".

Nema budale dok školu ne završi.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ahahahahahaha, pa ono kumsovo Говорит Москва nije bila metafora nego zbilja.

Qq... 

 

P.S. Vi biste mi tačno i pire krompir ogadili. O punjenim paprikama da i ne govorim. :lolol:

Edited by pt 2.0
  • Haha 4
Link to comment
  • 2 months later...

Odgledah slučajno emisiju od petka. Priča sa gostom nije bila loša, ali sve ostalo je težak čemer. Ubeđen sam da sve fazone prepisuju iz vicoteka iz sedamdesetih.

Link to comment
Glavna razlika je nedostatak svetskih zvezda, koje sada svakako ne dolaze zbog korone. Fore iz uvodnog monologa je kultivisao u odnosu na ranije.
I da dolaze u BG, treba ih platiti da dođu u emisiju.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...